Skocz do zawartości

Reduktor w SC


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Ma ktos moze fotki jak macie reduktory z gazu zamontowane ? Bo zamontowalem wczoraj pomiedzy chlodnicamy, ale nie jestem pewien tego miejsca, bo opiera sie troche o zderzak i przy malej klepie moze reduktor poleciec. Tak sie teraz zastanawiam, ze przymocuje do mocowania klimy i bedzie przy pasie przednim.

Gdzie macie mozntowane ??

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanko. Ma ktos moze fotki jak macie reduktory z gazu zamontowane ? Bo zamontowalem wczoraj

> pomiedzy chlodnicamy, ale nie jestem pewien tego miejsca, bo opiera sie troche o zderzak i

> przy malej klepie moze reduktor poleciec. Tak sie teraz zastanawiam, ze przymocuje do

> mocowania klimy i bedzie przy pasie przednim.

> Gdzie macie mozntowane ??

> pozd

ja mam za Akumulatorem schowany zlosnik.gif tylko aku musi byc seryjny z cc/sc czyli taki malutki

Wyautowałem ten materiał zza aku, aku popchnołem max do przodu, a za nim zamontowałem reduktor, a osłonke miedzy reduktorem a aku wyciołem z welurowego dywanika pod nogi ,tak ze nic a nic nie widac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam za Akumulatorem schowany tylko aku musi byc seryjny z cc/sc czyli taki malutki

> Wyautowałem ten materiał zza aku, aku popchnołem max do przodu, a za nim zamontowałem reduktor, a

> osłonke miedzy reduktorem a aku wyciołem z welurowego dywanika pod nogi ,tak ze nic a nic nie

> widac

ale wtedy reduktor jest wyzej niz zbiorniczek wyrownawczy smile.gif a tak nie powinno byc. Ja za akku mam jeszcze bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale wtedy reduktor jest wyzej niz zbiorniczek wyrownawczy a tak nie powinno byc. Ja za akku mam

> jeszcze bezpieczniki

jest wyzej ale nagrzewnica tez jest wyzej i wszystko dobrze sie nagrzewa, zapomnialem ze w sc sa bezpiecznii oslabiony.gif

to takim standard miejscem gdzie gazownicy zakladają reduktor to podłużnica pod komputerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanko. Ma ktos moze fotki jak macie reduktory z gazu zamontowane ? Bo zamontowalem wczoraj

> pomiedzy chlodnicamy, ale nie jestem pewien tego miejsca, bo opiera sie troche o zderzak i

> przy malej klepie moze reduktor poleciec. Tak sie teraz zastanawiam, ze przymocuje do

> mocowania klimy i bedzie przy pasie przednim.

> Gdzie macie mozntowane ??

> pozd

w cc 900 miałem za zderzakiem w seju mam wysoko za prawym reflektorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.