Skocz do zawartości

średni setup CA do seja


Grzywcia_CC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich CA maniaków 20.GIFzlosnik.gif jest to moj pierwszy post na kąciku CA i mam nadzieje, ze poradzicie wink.gif

A mianowicie : szukamy podstawowego setupu audio do seja mojej Pieknej mulher.gif czarny sporting, srodek czarno szary, podswietlenie zegarow itp pomarancz/bursztynowy - krótka wizualizacja by w przyszłości nie zrobić z niego dyskotykowej choinki zlosnik.gif Potrzeba nam radio z cd/mp3 + usb + bursztynowe/pomarańczowe podświetlenie // głośniki przód 10cm + myśleliśmy coś 6x9 na półkę. Dobrze by było radio było do 400pln, przednie głośniki w okolicach 100pln, tylne max 200pln - tył przydałby się bardziej basowy - więc nie wiem - dwu/trój drożny niewiem.gif ? Słuchany będzie głównie rap, funk i popowe nowości.

Wiem, ze głośniki seria przod ma głebokość 41mm i teraz pytanie czy np.JBL 47mm podejdzie bez problemu? I jaka najlepiej głębokość na tylna półkę?

Tu dwa przykładowe radia :

alpine

jvc

głośniki 10cm :

alpine

helix

hertz

jbl

6x9 :

helix

alpine

hertz

jbl

będę wdzieczny o jakiekolwiek poradę, zdanie wink.gif

z góry wielkie dzięki! waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja darowałbym sobie zakup dobrych glośnikow 10cm.

Proponowałbym na przód zestaw odseparowany Hertza, woofer w panel.

Z tyłu albo w boczkach albo w półce jakieś 6x9 i mały sub w bagajerku ok.gif

Bez suba też się obejdzie przypuszczam ok.gif

Ze względu na kolor to chyba hertz będzie pasował:

Klikamy

Klikamy drugi raz zeby.GIF

Tak na serio, to odpuść temat dobrych 10tek ok.gif Szkoda IMO kasy na to bo i tak nie zagra ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko, ale na dzien dzisiejszy chcemy kupic radio coby to czysto gralo i pasowalo do reszty zlosnik.gif po prostu temat jest na dniach, bo auto juz 2gi tydzien ma i bez muzyki wytrzymac nie moze zlosnik.gif takze moze jakas wypowiedz o radyjkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulher.gif nie chce modzic w drzwiach czy boczkach, w przyszlosci beda słupki pod tweetery we flocku, ale na ta chwile radio i glosniki musza byc cool.gif budzet nie jest duzy, bo glownie chodzi o cene radia - ale tak jak pisalem wyzej 400zl radio, 100zl przod, 200tyl, w aukcjach tych co podalem najdrozszy setup to 730plnow, takze kolo 700 chcemy sie zamknac. Muzyka tak jak pisalem wyzej - rap, funk, popowe nowości. Z gory wielkie dzieki za pomoc waytogo.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takiej konfiguracji z rozmieszczeniem głośników to nie zagra...

> Będzie Ci mało a z tych 10 nie wyciśniesz kapka jak z 16,5 cm

Dlatego mówilem ze zestaw odseparowany na przód,

w półke z tyłu 6x9 i ew sub.

Ale wiem, że póki co panele drzwiowe odpadają u Radka, a raczej u Pauli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Ignac pisze - boczki odpadaja, takze jak cos to mysle o sredniej 10cm przod - ja wiem... 50/90plnow, tyl moze ten jbl lub hertz 3drozny,ktory pokazywalem lub ciut mocniejszy? I do tego tweetery z zwrotnicami kupic razem, a zamontowac jak wymodzi sie słupki. Co Wy na to? No i te radio JVC - mozecie cos o nim powiedziec? Fajna opcja bo 30.000tys gradacji kolorow, takze jak nie do tego to do nastepnego autka zlosnik.gif widzialem tez takiego clariona, ale byl bez cd na sd, a my potrzebujemy cd+usb wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alpine

słyszalem, ze sa strasznie elektrożerne - prawda to? w zime problem z aku itp.?

> nie ma sensu

po wypowiedziach wlasnie widze, ale to w ogole nie wkladac? Czy wrzucic coś tanszego tak jak pisalem 50/90plnow?

> hertz pewno zagra dobrze nie sluchalem akurat tych

wlasnie sie nad nimi zastanawiam..

> jbl slucham i w polce i w boczkach roznica kolosalna w boczki do polki odpusc temat

mowa tu o boczkach tylnych? masz foto jak to wyglada?

Btw w cento nie wytwarza sie przez zamontowanie w polce taka 'cento basowa skrzynka' z bagaznika przy tej opcji? Bo jesli tak to ma to gdzie dudnic, a do boczkow tył? niewiem.gif ?

a tweeterki do tego setupu np takie hertz

no i Pany powiedzcie laikowi jak to potem jest - głośniki przód, tweetery i głośniki 6x9 mamy 6sztuk, do radia trzeba coś pomodzić czy tylko 4 normalnie wchodza? zielonego pojecia nie mam, bo moje cento jezdzi na old schoolowy blaupunkcie i na razie zmieniany nie bedzie cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka tak troszkę czytaj temacik i z czystym sumieniem mogę polecić te głośniczki http://elecity.pl/alpine-glosniki-alpine-spe-69c3,id-44035 do półki z tyłu je wsadzić sam takowe miałem w CC i naprawdę ładnie grały, a przypuszczam że ani Ty ani Twoja kobieta nie jesteście jakimis audiofilami... Także moim zdaniem powinny wystarczyć na dobry początek i cena przyzwoita:) a grają świetnie basik jest elegancki kumpel myślał że mam suba w aucie. Na przód może narazie spróbuj seryjne głośniczki ze sportinga dać bo one coś tam dzwięku dają, takie są a w razie czego można wyrzucić pomysleć nad czyms innym IMHO z 10tek nic się więcej nie wykrzesa wink.gif

Takie moje zdanie po krótce smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.