Skocz do zawartości

Zamek drzwi kierowcy F


mizaj

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam taki problem z centralnym zamkiem, a mianowicie jak zamykam samochód z pilota to zamykają się wszystkie drzwi oprócz kierowcy a następnie się otwierają.

Posprawdzałem i od czasu do czasu jest tak, że po otwarciu auta ciężko jest wcisnąć przycisk od kierowcy a następnie jak się zamknie z pilota czyli wszystkie przyciski oprócz kierowcy pójdą w dół i się otworzą jakby się coś odblokowywało i już jest ok.

Nie wiem czy coś się zaciera czy nie odblokowuje, albo siłownik do wymiany? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od jakiegoś czasu mam taki problem z centralnym zamkiem, a mianowicie jak zamykam samochód z

> pilota to zamykają się wszystkie drzwi oprócz kierowcy a następnie się otwierają.

mam identycznie i też nie wiem co mogło paść, więc czekam na jakies sugestie skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem, wyczyściłem, psiknąłem środkiem do styków, ale nadal nic nie pomogło.

Jak posłuchałem zamka to jak prawidłowo otworzy to jest klasyczne kliknięcie, a jeśli otworzy i tego kliknięcia nie ma to wtedy blokuje.

Bardziej teraz podejrzewam mechanikę zamka lub blokadę tą co uniemożliwia podniesienie ręką guzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam identycznie i też nie wiem co mogło paść, więc czekam na jakies sugestie

A ja mam podobnie, to znaczy po kliknieciu pilotem wszystkie zamki sie zamykaja, oprocz drzwi kierowcy, klikam jeszcze raz aby otworzyc centrala, i znow klikam aby go zamknac, i tym razem wszystkie zamki sie zamykaja spineyes.gifzlosnik.gif Czasem wszystkie zamykaja sie za pierwszym razem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.