Skocz do zawartości

Corsa C- oświetlenie kabiny - brak "manualnego"


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dużo postów czytałem na temat oświetlenia kabiny, które się nie wyłącza samo. U mnie ładnie się samo włacza...wyłącza...ale już ręcznie nie mogę uruchomić. Doczytałem się w instrukcji, że trzeba wcisnąć przycisk od świateł i ponownie, żeby wyłączyć.

Wszystko fajnie, ale ten przycisk nie przynosi oczekiwanych skutków smile.gif Podejrzewam, że coś źle styka..

Ktoś miał doświaczenie z czymś takim? W jaki sposób zabrać się do tego, cała gałka od świateł w jakiś sposób się wykręca? Nie chcę nic ułamać frown.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2005 rok X miesiąc, prównywałem u znajomego wlasnie tak jak piszesz - wciska działa drugi raz

> wciska nie działa. U mnie nie reaguje kompletnie

Może masz taką lampkę jak w linku jakiś tekst i ją się inaczej włącza/wyłącza. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cały włącznik do wymiany. Podobno niektórzy to naprawiają, ale nie wiem z jakim skutkiem. Na

> pocieszenie dodam, że też mam go do wymiany Ale mi się nie chce Lenistwo rzecz straszna.

A ile taki włącznik kosztuje? I jak się go wyjmuje? Zastanawiam się czy taniej nie wyjdzie dokupienie lampki pod zapalniczkę smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontowanie zespołu włączania świateł:

1. Ściągamy pokrętło wyboru oświetlenia (jest na wcisk).

2. Z lewej i prawej strony włącznika są blaszki rozpierające, trzeba je ścisnąć do środka.

3. Podważając lekko z obu stron (najlepiej klinem z tworzywa) wyciągamy cały włącznik.

Włącznik siedzi standardowo w gnieździe, więc wypychanie na siłę włącznika od tyłu jest bez sensu.

Koszt włącznika na allegro to ok. 50 zł w wersji bez halogenów.

Uwaga: Włącznik w Astrze G, mimo iż wygląda na podobny z zewnątrz nie pasuje do Corsy C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymontowanie zespołu włączania świateł:

> 1. Ściągamy pokrętło wyboru oświetlenia (jest na wcisk).

> 2. Z lewej i prawej strony włącznika są blaszki rozpierające, trzeba je ścisnąć do środka.

> 3. Podważając lekko z obu stron (najlepiej klinem z tworzywa) wyciągamy cały włącznik.

> Włącznik siedzi standardowo w gnieździe, więc wypychanie na siłę włącznika od tyłu jest bez sensu.

> Koszt włącznika na allegro to ok. 50 zł w wersji bez halogenów.

> Uwaga: Włącznik w Astrze G, mimo iż wygląda na podobny z zewnątrz nie pasuje do Corsy C.

Ok bede próbował to dzisiaj naprawić smile.gif Dam znać smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.