Skocz do zawartości

Autronic AL-700 wymuszone odpalanie na gazie


aquila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj miałem nie przyjemną sytuację z pompą paliwową( najprawdopodobniej poprzedni właściciel zatarł ją jeżdżąc na gazie bez paliwa sick.gif )Aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości ( nie możliwość uruchomienia auta) pytam : Jak w instalacji Autronic AL-700 wynusić start na gazie ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w instrukcji nie znalazłem dokładnego wytłumaczenia, ale musisz mieć kompa z softem (amon) oraz kabel.

Włączyć funkcje awaryjnego odpalania i teraz nie wiem czy może za 3 kliknięciem na panelu sterowania włącza ten tryb, czy tylko odpala na LPG (ale wygląda ze tylko to drugie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-właczyć softem tryb awaryjnego rozruchu na LPG, a może już masz aktywny, to przejdź do pkt.2

2-wcisnąć przycisk i trzymająć włączyć zapłon (stukną zawory LPG) i uruchomić silnik

Od tej pory bez niczego będzie się uruchamiał na LPG za każdym razem, bo ustawienie jest pamiętane przez centralkę. Poznasz, że jesteś w tym trybie, gdy po właczeniu zapłonu dioda świeci się ciągle.

Aby uruchamiać już normalnie, czyli "auto":

1-przy właczonym silniku wcisnąć przycisk - przełaczyć na noPb - dioda gaśnie

2-wcisnąć jeszcsze raz - tryb auto - dioda mruga

3-zwiększyć obroty - przełaczenia na LPG, jak normalnie, dioda świeci

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1-właczyć softem tryb awaryjnego rozruchu na LPG, a może już masz aktywny, to przejdź do pkt.2

> 2-wcisnąć przycisk i trzymająć włączyć zapłon (stukną zawory LPG) i uruchomić silnik

> Od tej pory bez niczego będzie się uruchamiał na LPG za każdym razem, bo ustawienie jest pamiętane

> przez centralkę. Poznasz, że jesteś w tym trybie, gdy po właczeniu zapłonu dioda świeci się

> ciągle.

> Aby uruchamiać już normalnie, czyli "auto":

> 1-przy właczonym silniku wcisnąć przycisk - przełaczyć na noPb - dioda gaśnie

> 2-wcisnąć jeszcsze raz - tryb auto - dioda mruga

> 3-zwiększyć obroty - przełaczenia na LPG, jak normalnie, dioda świeci

> Pozdr.

Dziękuję bardzo smile.gif Jestem wdzięczny, trzeba będzie teraz sprawdzić czy jest aktywny ten tryb smile.gif A możesz mi napisać coś o oprogramowaniu do tego systemu? Można gdzieś ściągnąć z internetu itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.