Skocz do zawartości

Kolor felg w... Galaxy


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

zlosnik.gifTakiego autobusu tu chyba jeszcze nie było, bo i obiekt do tuningu średnio się nadaje. Ale do rzeczy - wiem, że moje felgi to żadna rewelacja stylistyczna, ale nie mam chęci inwestować w inne. Natomiast stan tych felg wymaga odnowienia - czy ktoś może pokazać jakieś propozycje kolorystyczne? Myślałem o graficie wewnątrz i srebrnym rancie... ale inne propozycje też chętnie obejrzę wink.gif

b76450493fb9ea8cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cos takiego

> na twoim miejscu zostawilbym srebrne dal do odnowienia i tyle ew w polerke

ok.gifDzięki, całkiem nieźle to chyba wygląda wink.gif

Polerki rantu nie chcę, bo nie mam czasu pielęgnować wypolerowanego rantu zlosnik.gif Lakier wymaga mniej zabawy - wystarczy umyć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic nie zmieniaj, bo to nic nie da

> a jak juz chcesz cos robic to odswiez je na taki sam kolor i bedzie

ale jak to nic nie da? zlosnik.gif co ma dać, poza tym, że będą odnowione? zlosnik.gif

wiem, że nie powalają wyglądem, co nie znaczy, że nie mogą być zadbane. A skoro mam je lakierować, to przy okazji może coś delikatnie zmienić? hmm.gif

ten grafit wewnątrz mi się nawet widzi ok.gif, poza tym brudu i pyłu z klocków by tak nie było widać hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bede odswiezal swoje aluski w ta zime i w lakierni (proszkowej) widzialem palete kolorow jakie sa dostepne, byl taki fajny "sciemniony" srebrny, jakby metalic, ktory IMO by pasowal do Twojego autobusu grinser006.gif

Dwa kolory jakos nie pasuja do tego auta, jak dla mnie jendolity ladny lakier bylby ok.gif

PS

te zostaw na zime, a na lato zaladuj tam cos ladnego, duzego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam bede odswiezal swoje aluski w ta zime i w lakierni (proszkowej) widzialem palete kolorow jakie

> sa dostepne, byl taki fajny "sciemniony" srebrny, jakby metalic, ktory IMO by pasowal do

> Twojego autobusu

> Dwa kolory jakos nie pasuja do tego auta, jak dla mnie jendolity ladny lakier bylby

to teraz ladnie zrób mi wizualizację tego jednego, przyciemnionego srebrnego koloru shocked.gif - nie wykluczam takiej opcji, ba! - nawet tańsza w produkcji by była zlosnik.gif

> PS

> te zostaw na zime, a na lato zaladuj tam cos ladnego, duzego

ładne i duże z namiastką opony już miałem - dobrze o tym wiesz....dziękuję, teraz chcę mieć normalne auto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.