Skocz do zawartości

Głośnik - porada


Misiu_gd

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady, chciałbym dobrać odpowiedni głośnik do tego piecyka, głośnik najlepiej 200 mm lub 250 mm

284311362-34ab15adc2b97028.jpg

Zabudowę będę tworzył sam, chodzi mi o jak najmniejszy litraż a zarazem głęboki bas. Wzmacniacz będzie zmostkowany. Poprzedni głośnik niefortunnie spłonął przez moją niewiedzę .

Za wszelkie rady i sugestie stawiam 20.GIF

post-37163-14352510152859_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie - do jakiej kwoty. Ludzie kiedys ganiali tym wzmakiem Lanzary serii MAX 12cali. Ja osobiście miałem pod to podłączoną skrzynke zamknietą z infinity 1230W (stary dobry model) i grało bardzo fajnie. Pomimo 350w RMS głosnika, nie udało mi się go zfajczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> głośnik musi dać się zabudować w małolitrażowej zabudowie, i

> wydobywać z siebie głęboki bas

W takim razie odrazu przychodzi mi do głowy JL Audio, ale cos za cos - nie bedziesz mogl przesadzac z glośnościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim razie odrazu przychodzi mi do głowy JL Audio, ale cos za cos - nie bedziesz mogl przesadzac

> z glośnościa

Podłączenie JL'a do tego "pieca" ti lekka profanacje i mijanie się z celem zakładając że JL ma ok 150rmsu i dość sztywne zawieszenie.

Piec szału nie robi wiec polecam coś podobnej "klasy" smile.gif Magnat x press, lanzar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.