Skocz do zawartości

Car audio Astra II classic


jarecki76

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ostatnio spotkałem się z opinią, że radia firmy blaupunkt bardzo dobrze współpracują z głośnikami fabrycznymi opla. Planuję zmianę sprzętu i intryguje mnie renoma blaupunkta z tym że chciałbym kupić model, który przede wszystkim pięknie zagra i możliwie jak najlepiej ułoży się z fabrycznymi głośnikami w AII z Gliwic. Proszę o wskazanie dobrze grającego modelu firmy blaupunkt cool.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> ostatnio spotkałem się z opinią, że radia firmy blaupunkt bardzo dobrze współpracują z głośnikami

> fabrycznymi opla. Planuję zmianę sprzętu i intryguje mnie renoma blaupunkta z tym że chciałbym

> kupić model, który przede wszystkim pięknie zagra i możliwie jak najlepiej ułoży się z

> fabrycznymi głośnikami w AII z Gliwic. Proszę o wskazanie dobrze grającego modelu firmy

> blaupunkt

> pozdrawiam

MP35 wracał kilka razy (5 lub 6), tak dobrze współpracował... A co do Blaupunktów często montowali je w salonach stąd może część tej opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakie masz radio?

straszny syf nie polecam nikomu, mam SONY CDX-GT31U, jedyne co w nim dobre to solidne wykonanie, bezawaryjność, łatwość wyszukiwania katalogów/utworów MP3. Wady dynamika zadawalająca przy dużych nastawach głośności + twardy i słaby niski ton, generalnie dźwięk nijaki, mam dobre audio w domu więc to mnie razi, dodatkowo RDS to kupa w tym radiu, jedyna stacja która śmiga bez większych zastrzeżeń to RMF fm i nawet ładnie gra na tej stacji.

wkrótce zamontuję tweetery - mierzyłem się już z rok i zawsze szkoda mi było kasy.

ogólnie astra z gliwic (bez ingerencji kolesi od wyciszeń) nie jest dobrym pomieszczeniem do słuchania muzy na przyzwoitym poziomie. No ale radio muszę zmienić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> straszny syf nie polecam nikomu, mam SONY CDX-GT31U, jedyne co w nim dobre to solidne wykonanie,

> bezawaryjność, łatwość wyszukiwania katalogów/utworów MP3. Wady dynamika zadawalająca przy

> dużych nastawach głośności + twardy i słaby niski ton, generalnie dźwięk nijaki, mam dobre

> audio w domu więc to mnie razi, dodatkowo RDS to kupa w tym radiu, jedyna stacja która śmiga

> bez większych zastrzeżeń to RMF fm i nawet ładnie gra na tej stacji.

> wkrótce zamontuję tweetery - mierzyłem się już z rok i zawsze szkoda mi było kasy.

> ogólnie astra z gliwic (bez ingerencji kolesi od wyciszeń) nie jest dobrym pomieszczeniem do

> słuchania muzy na przyzwoitym poziomie. No ale radio muszę zmienić

> pozdrawiam

zainwestuj w glosniki, jezdzilem astra g sedan oraz swoja bertone - roznica jest na prawde duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.