Skocz do zawartości

Prośba o poradę


MateuszUno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zostałem zastrzelony ostatnio prośbą kolegi - powiedział żebym wybrał mu jakiś wzmacniacz i sub. Budżet około 500 - 600 PLN. Teraz pytanie: co w takim przedziale cenowym wybrać? Kolega nie jest jakimś audiofilem. Sam zastanawiałem się nad czymś takim:

wzmak 1

wzmak 2

wzmak 3

skrzynia 1

skrzynia2

skrzynia3 z br

skrzynia 4

Opłaca się zainwestować w takie komponenty czy lepiej kupić jakiś zestaw Magnata za 400 zł bo i tak nie będzie różnicy w jakości dźwięku? Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze trochę się zdziwiłem że cena jest taka niska. Chociaż dopiero raczkuję w CA

Nie oszukujmy się, model GZ podany na tej aukcji to prawdopodobnie najniższy model w całej gamie GZ. Ale uważam iż warto. Słuchałem już nie raz wzmacniaczy i skrzynek GZ i jestem naprawde pełen podziwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie oszukujmy się, model GZ podany na tej aukcji to prawdopodobnie najniższy model w całej gamie

> GZ. Ale uważam iż warto. Słuchałem już nie raz wzmacniaczy i skrzynek GZ i jestem naprawde

> pełen podziwu.

W sumie to znalazłem jeszcze tańszą skrzynię o tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy biorąc pod uwagę kompeksowe poprawienie dzwięku w aucie warto zrobić całość firmą "ground zero" ?

Mowa o niskim budżecie i niezbyt wygórowanych aspiracjach.Ma być lepsze odtwarzanie całego pasma z lekkim acz wyraźnym zaznaczeniem niskich tonów.

Czy wystarczy wzmacniacz / podłączony po high level bo radio fabryczne musi zostać / i dobry przód oczywiście wygłuszony czy niezbędny jest jeszcze subwoofer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

troche pozno ale.. posiadam tego wzmaka GZ + Suba GZ w zabudowie zbudowanej przez WIsiora.. do tego pod przedni zestaw tez zakupie wzmaka GZ.. nie jestem audiofilem .. ale jestem mega zadowolony i zlego slowa o marce powiedziec nie moge smile.gif

poza tym kontaktowalem sie z supportem . chyba w USA i milutko i rzeczowo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> troche pozno ale.. posiadam tego wzmaka GZ + Suba GZ w zabudowie zbudowanej przez WIsiora.. do tego

> pod przedni zestaw tez zakupie wzmaka GZ.. nie jestem audiofilem .. ale jestem mega zadowolony

> i zlego slowa o marce powiedziec nie moge

> poza tym kontaktowalem sie z supportem . chyba w USA i milutko i rzeczowo

a nie mówiłem, że będziesz happy z GZ ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.