Skocz do zawartości

wahacze do pandy


koyotee

Rekomendowane odpowiedzi

pogrzebałem w szukajce angryfire.gif

Piszą wszyscy, że TRW najlepszy. Też dobre recenzje słyszałem, ale... No właśnie "ale" gdzie to kupić? Był gość na allegro co sprzedawał po 112zł/szt food.gif ale się zwinął chyba. Kupował ktoś ostatnio i podzieli się adresem?

Zaznaczam, że innych niż oryginalne/TRW nie chcę, ale tysiaka na naprawę nie mam zamiaru wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powinno Ci się udać, choć nie wiem czy tak łatwo uda ci się wybić sworzeń wahacza- mnie w ASO ta

> przyjemność kosztowała 40 pln z kontrolą zbieżności

icon_eek.gif

to za samą zbieżność się więcej płaci na mieście!

Gdzie mają takie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> klik

> albo może mieć ten

no dobra, nikt nie ma.

Ale...

znalazłem jakiegoś cichociemnego na allegro, który twierdzi, że ten wahacz jest ricambi. hmm... jak myślicie? Mam na miejscu, chyba w poniedziałek podjadę, bo cena atrakcyjna (3x taniej niż w ASO)

druga sprawa to czy wymieniać coś przy okazji za jedną robotą? jakieś drążki, tulejki, pierdółki? Skoro będę rozkręcał to za jednym zamachem bym zrobił jak mi się ma coś rozlecieć za 10 tys a kosztuje grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra, nikt nie ma.

> Ale...

> znalazłem jakiegoś cichociemnego na allegro, który twierdzi, że ten wahacz jest ricambi. hmm...

> jak myślicie? Mam na miejscu, chyba w poniedziałek podjadę, bo cena atrakcyjna (3x taniej niż

> w ASO)

Na każdym gumowym elemencie ( poduszce) musi być oznaczenie charakterystyczne, wskazujące na oryginalną cześć fiata (taki okrągły symbol jak na foto poniżej)

284381855-logo.jpg

do tego na główce sworznia od spodniej strony powinien być wybity literowy symbol "TRW"

> druga sprawa to czy wymieniać coś przy okazji za jedną robotą? jakieś drążki, tulejki, pierdółki?

> Skoro będę rozkręcał to za jednym zamachem bym zrobił jak mi się ma coś rozlecieć za 10 tys a

> kosztuje grosze.

zależy ile masz przebiegu- możnaby przy okazji wymieniać końcówki drążków kierowniczych

post-33228-14352510417838_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.