Skocz do zawartości

Prawdziwi motocykliści :)


micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

> Ałć... To ja nie jestem

> I nie chcę nim być

> ps. Ale tam to co najmniej 99,9% harlejowcy som

A pewnie większość z tych panów w dzień powszedni ubiera odprasowaną koszulę i garniturek i zapierdziela jak wszyscy do charówy w "fabryce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A pewnie większość z tych panów w dzień powszedni ubiera odprasowaną koszulę i garniturek i

> zapierdziela jak wszyscy do charówy w "fabryce"

Myślisz? Mi się wydaje, że niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślisz? Mi się wydaje, że niekoniecznie.

Oglądałem kiedyś film na Discovery o produkcji Harleya i wielu pracowników w tej fabryce podobnie wyglądało.

Oczywiście facet tak wyglądający nie może wykonywać wielu zawodów ale przecież nie we wszystkich profesjach wymagany jest garnitur i miła prezencja. smile.gif

Mój znajomy, co prawda nie motocyklista ale facet około pięćdziesiątki, długie, zaczesane w koński ogon włosy i ogólnie wygląd starego rockmana zasuwa na budowie!

Nosi się tak od zawsze i jak widzę nie przeszkadza mu to w ciężkiej i brudnej robocie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślisz? Mi się wydaje, że niekoniecznie.

Znam przynajmniej kilku takich. Tzw syndrom wieku średniego. Stateczny gość co dorobił się w życiu czego miał się dorobić, idzie do salonu Harleja kupuje sobie sprzęta, im większy tym lepszy, zapisuje się do lokalnego MC, tatuaży jeśli nie ma z młodości to sobie robi kilka, ale tak, żeby zza koszuli z kołnieżykiem nie było widać i jeździ z "bandą" na zloty, a tam hulaj dusza śmierci nie ma. W poniedziałek rano zakłada koszulę i gajerek i pędzi do swojej kancelarii czy innego biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.