Skocz do zawartości

witam i pytam ;) kawasaki ninja


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

> przymierzam sie do kupna kawasaki zx6 ninja z 2004 roku.mam taki jeden na oku a jako ze bedzie to

> moj 1 motocykl chcialbym zasiegnac rady na co zwracac uwage , czy te motory mialy jakies

> "typowe" usterki , co sprawdzac i w ogole za wszelkie info bede wdzieczny pozdro

dobra rada, zwroc przede wszystkim uwage na INNE MOTOCYKLE, supersport nie jest dobrym pomyslem na pierwsze moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra rada, zwroc przede wszystkim uwage na INNE MOTOCYKLE, supersport nie jest dobrym pomyslem na

> pierwsze moto

1 wlasny motocykl , jezdzilem juz kilkoma innymi wink.gif ogolnie szukalem jakiejs 1000 ale ta ninja jest niedaleko i w dobrych pieniadzach dlatego tak sie nad nia zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem co to wnosi do tematu ?

Koledzy po prostu martwią się o Ciebie i innych. Chcą Ci zwrócić uwagę, że MOC motocykla który Ci się podoba (na dodatek w wydaniu supersport) może być nieadekwatna do Twoich umiejętności.

Jazda takim moto jako pierwszym własnym nie jest ani przyjemna ani bezpieczna. Mam nadzieję, że się o tym nie przekonasz na własnej skórze.

Trzeba się uczyć na błędach - ale cudzych smile.gif

Zrobisz jak uważasz. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem co to wnosi do tematu ?

To, że nie ogarniesz sportowej 600.

Ja wiem, że to siara na dzielni i wstyd przed ryśkiem, ale pomyśl na początek raczej o Ninja 250R.

Wiesz - tisze jediesz, dalsze budiesz...

To, że koledzy dali Ci potrąbić to nie robi z Ciebie motocyklisty, a zwłaszcza motocyklisty ogarniającego WYMAGAJĄCY sprzęt...

Na pierwszy samochód SLS-a też się nie kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja 250R to bardzo przyjemny sprzęt, łatwo się prowadzi, łatwo go opanować. Prawie tak łatwo jak rower.

I do tego super wygląda jak rasowa maszyna.

Ja tam mam większą frajdę, jak jadę opór gazem taką 250R i czuję, że nad nią panuję niż na R1 bać się odkręcić żeby sobie kuku nie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem czy jasno sie nie wyrazilem, nie pytalem o rade jaki motor kupic bo pierwszy raz wsiade na motor ,tylko czy kawasaki zx6 ninja z 2004 roku jest warty uwagi i na co trzeba zwrocic uwage przy jego kupnie poza standardowymi rzeczami, , czy wyrazilem sie wysrtarczajaco zrozumiale ?

ogolnie jezdzilem na kilku maszynach , cbr 600rr , harleyu custom. Ktm 250 i bandicie 600 i gsxr 1000

280620102047.th.jpg

280620102048.th.jpg

280620102049.th.jpg

dscn0838q.th.jpg

dscn0839b.th.jpg

wiec wiem czego chce , wiec jak nie macie nic do powiedzenia na temat pytania to darujcie sobie komentarze typu "zabijesz sie " " na pierwszy motor najlepiej jakies 250" itp. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Cię zacytuję:

Quote:

przymierzam sie do kupna kawasaki zx6 ninja z 2004 roku.mam taki jeden na oku a jako ze bedzie to moj 1 motocykl chcialbym zasiegnac rady na co zwracac uwage , czy te motory mialy jakies "typowe" usterki , co sprawdzac i w ogole za wszelkie info bede wdzieczny


Chciałbym zwrócić uwagę na zwrot:

Quote:

a jako ze bedzie to moj 1 motocykl


Kurka... Jak wiesz czego chcesz to po "uj" smarujesz takie teksty?

Trza było napisać: "co powiecie o tym motocyklu? warto się w to pakować? na co zwrócić uwagę przy oglądaniu?"

Normalnie pierwszy raz użyję ikonki facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aż Cię zacytuję:

> Quote:

> przymierzam sie do kupna kawasaki zx6 ninja z 2004 roku.mam taki jeden na oku a jako ze bedzie to

> moj 1 motocykl chcialbym zasiegnac rady na co zwracac uwage , czy te motory mialy jakies

> "typowe" usterki , co sprawdzac i w ogole za wszelkie info bede wdzieczny

> Chciałbym zwrócić uwagę na zwrot:

> Quote:

> a jako ze bedzie to moj 1 motocykl

> Kurka... Jak wiesz czego chcesz to po "uj" smarujesz takie teksty?

> Trza było napisać: "co powiecie o tym motocyklu? warto się w to pakować? na co zwrócić uwagę przy

> oglądaniu?"

> Normalnie pierwszy raz użyję ikonki

zrobie sprostowanie "moj pierwszy wlasny motocykl" o to mi chodzilo ,

sasiad kumpla ma wlasnie takie kawasaki do sprzedania i jade jutro go obejrzec dokaldnie , wiem ze ma kilka polamanych plastikow bo jak go wczesniej widzialem to zwrocilem na to uwage. gosc mowil ze przerwocil mu sie jak go wyciagali po schodach z piwnicy confused.gif pekniecia nie wygladaja jak by mial szlifa wiec moze mowic prawde, mowil ze wymeinil oleje , klocki i opony w tym sezonie, cena ma byc 2500e-3000e czyli ok 10-12 , z tego co na allegro takie chodza po ok 12 000 14 000 wiec wydawaje mi sie dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.