Skocz do zawartości

Fiat-Seat 850


Rekomendowane odpowiedzi

> fiat 850

> zastanawiam sie nad kupnem takiego wozu poniewaz w czasie kiedy mi zostalo rok do zrobienia prawa

> jazdy kumpel miał takiego i moim marzeniem było go od niego odkupic ale niestety sprzedał

> zanim zrobiłem prawo jazdy

To może nie być łatwe bo chyba dużo ich nie zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fiat 850

> zastanawiam sie nad kupnem takiego wozu poniewaz w czasie kiedy mi zostalo rok do zrobienia prawa

> jazdy kumpel miał takiego i moim marzeniem było go od niego odkupic ale niestety sprzedał

> zanim zrobiłem prawo jazdy

jeden jest/był na alledrogo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jakby ktos mial jakis prosty sposob..

> to moze w koncu kupilbym sobie malucha...

Szczerze? Jak planujesz wydać kasę hobbystycznie to kup na przykład takiego fiacika 850. Jeśli maluch będzie wymagał remontu od podstaw wydasz praktycznie tyle samo, z tym że fiatów dużych i małych jest zatrzęsienie a taki 850 to już COŚ. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze? Jak planujesz wydać kasę hobbystycznie to kup na przykład takiego fiacika 850. Jeśli

> maluch będzie wymagał remontu od podstaw wydasz praktycznie tyle samo, z tym że fiatów dużych

> i małych jest zatrzęsienie a taki 850 to już COŚ.

tyle ze dla mojej zony to jedno i to samo..

kasa wydana bez sensu i dodatkowe oc..

a po drugie ja chce fiata 126 p....a nie co innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle ze dla mojej zony to jedno i to samo..

> kasa wydana bez sensu i dodatkowe oc..

> a po drugie ja chce fiata 126 p....a nie co innego..

Ja obecnie mogę planować zakup dowolnego samochodu, włączając Jaguara.

Zwyczajnie nie mam kasy (null, zero), więc mogę planować co zechcę. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze? Jak planujesz wydać kasę hobbystycznie to kup na przykład takiego fiacika 850. Jeśli

> maluch będzie wymagał remontu od podstaw wydasz praktycznie tyle samo, z tym że fiatów dużych

> i małych jest zatrzęsienie a taki 850 to już COŚ.

zdaje sobie z tego sprawe i troszke sie tego boje jesli chodzi o części zamienne blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle ze dla mojej zony to jedno i to samo..

> kasa wydana bez sensu i dodatkowe oc..

> a po drugie ja chce fiata 126 p....a nie co innego..

Powiem Ci tak że moja długo się opierała ale w pewnym momencie odpusciła traktując to jak moją zabawkę a fakt ile ta zabawka kosztuje to chyba do końca nigdy się nie dowie bo po co ma się stresować zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o silnik to Fiat Uno i Seicento miały bardzo podobne konstrukcje, więc może dałoby się

> coś dobrać

własnie chyba tylko podobną bo z tego co pamietam to znajomy mi mówil ze tam silnik sie kręci odwrotnie niz wszystkie tylko teraz nie wiem czy robił sobie ze mnie jaja czy powaznie czy moze mu sie auta pomyliły.Zawieszeniea i hamulce to pewnie cos maluchowatego.Osobiscie bardziej wolałbym fiata 500 ale odkąd weszła nowa wersja to wraz z zaintersowaniem strasznie skoczyła cena za praktycznie kupy złomu frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> własnie chyba tylko podobną bo z tego co pamietam to znajomy mi mówil ze tam silnik sie kręci

> odwrotnie niz wszystkie tylko teraz nie wiem czy robił sobie ze mnie jaja czy powaznie czy

> moze mu sie auta pomyliły.

Czasami tak się zdarza przykładem może być CC 700 i 126p gdzie uszczelnienie wałka rozrządu są identyczne gabarytowo tylko mała różnica wałki w jednym i drugim kręcą się w przeciwną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.