Skocz do zawartości

Ile za SIene??


czaki163

Rekomendowane odpowiedzi

Ile można wołać za Siene 1.2 El rocznik 2000 pierwsza rejestracja 2001. Auto bezwypadkowe z przebiegiem około 71 tys. km. Wyposazenie: elektryczne szyby, tapicerka z HLki, blokada skrzyni biegow, radio, 2 sezonowe opony letnie. Dodatkowo kilka drobiazgów typu plastyki z wn etrza, nowa przednia lampa itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile można wołać za Siene 1.2 El rocznik 2000 pierwsza rejestracja 2001. Auto bezwypadkowe z

> przebiegiem około 71 tys. km. Wyposazenie: elektryczne szyby, tapicerka z HLki, blokada

> skrzyni biegow, radio, 2 sezonowe opony letnie. Dodatkowo kilka drobiazgów typu plastyki z wn

> etrza, nowa przednia lampa itd...

Moim zdaniem jak weźmiesz 5500-5900 to będzie dobrze, tutaj podobne ogłoszenie, chcą 5900, ale wątpię czy ktoś za tyle weźmie: http://otomoto.pl/fiat-siena-1-2-75km-el-C16204626.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewaj sie cudów, sieny stoją bardzo nisko

ostatnio na giełdzie w mysłowicach była z 2001r od pierwszego właściciela z niewielkim przebiegiem za 5 tys i nie miała wzięcia

z ciekawosci orientowałem sie ile ktos mogłby mi dac za moją to najwyzsza oferta była 4,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a za bre ile bys chcial ?:P co do auta to z 6 moze wezmiesz jak 2000 r

Aukcja ma charakter czysto informacyjny 270751858-jezyk.gif Jesli chodzi o zmiane auto to mam na oku dwa Lancia Lybra i Subaru Impreza w nadwozi GC ok.gif Niestety nie jestem w chwili obecnej w stanie powiedziec kiedy to nastapi icon_rolleyes.gif

Bra...jesli bym sprzedawał to mysle ze okolo 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> gray chyba żartujesz

Eeee może nie.

Ja S1,6 z 98r sprzedałem miesiąc temu za 4,7k, zacząłem od 5,5 i po 2 tyg miałem raptem 2 kupców, drugi ją wziął.

Siena miała wszystko sprawne technicznie, była po wymianie progów i miała LPG.

Jak stan auta jest dobry, to nie ma co się szczypać i trzeba wołać odpowiednią cenę.

Goście co kupili mówili że mogli takie za 3-3,5 kupić, ale wrki takie że podobno głowa boli, poza tym wszystkie w salonach miały do 100kkm a wyglądały 2x gorzej od mojej 160kkm.

Tak że wszystko zależy od kupca smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice przedwczoraj oddali w rozliczeniu Siene 1,2 EL z 2001r,pierwszy właściciel,przebieg 87kkm,

NIGDY nie bita,serwisowana wyłącznie przeze mnie i w zaprzyjaźnionym ASO.

Na wyposażeniu miała radio,komplet nagłośnienia,alarm ori fiat(meta system),nigdy nikt nie palił w aucie,na siedzeniach pokrowce i wiele innych rzeczy...

Miesiąc temu robiony był komplet hamulców,wraz z przewodami,po wymianie rozrządu,uszczelki pod pokrywą zaworów,po wymianie miski olejowej,bo rdza ją brała,jak również dolnej części przedniego pasa z tego samego powodu,wszystko wymieniane na fiat ricambi,papiery na wszystko są...

Fiat Szczęsny-Zjawiony w Dąbrowie Górniczej wycenił auto na 4300zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat Szczęsny-Zjawiony w Dąbrowie Górniczej wycenił auto na 4300zł...

wszystko fajnie, ale to EL czyli golas i nikt nie da wiecej, chyba ze jakis szatan

tak wogóle auta potanialy strasznie, jedynie chyba seje stoją w cenie. kupic auto jest problem, ale sprzedac jeszcze wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W komisie wystawili ją za 6900zł link

normalne... ale jak coś to polecam,bo faktycznie auto w super stanie,chciałem z niej silnik przygarnąć,ale szkoda było ją rozbierać,bo za dużo przy niej zrobiłem... o wszystko sie w niej dbało,lecz przyszedł czas,że padła decyzja o zmianie,choć z bólem serca 270751858-jezyk.gif

mama we wszystkich święcych lekko przydrapała o bramę zderzak co widać na zdjęciu,a już auto było na sprzedaż,więc cena jaką chcieliśmy uzyskać automatycznie spadła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.