Skocz do zawartości

Czy stacyjka od MK2 pasuje do MK1 ?


darrkus

Rekomendowane odpowiedzi

> Tak jak w temacie. Czy stacyjki w uno 1 generacji i 2 są takie same ? Przekładał ktoś?

Ogólnie są chyba ze 2 lub 3 typy stacyjek niezależnie od tego czy mk1 i mk2.

Z tego co wiem to w całości są zamienne, natomiast kostki(cześć elektryczna stacyjki) w nich już nie.

Jeśli gdzieś jest błąd - niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie jest są chyba ze 2 lub 3 typy stacyjek niezależnie od tego czy mk1 i mk2.

> Z tego co wiem to w całości są zamienne, natomiast kostki(cześć elektryczna stacyjki) w nich już

> nie.

> Jeśli gdzieś jest błąd - niech ktoś mnie poprawi.

Zawsze jakieś problemy icon_rolleyes.gif a tą część elektryczna da się "przełożyć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze jakieś problemy a tą część elektryczna da się "przełożyć"?

nie - bo właśnie wewnętrznie się one różnią (stacyjki).

Natomiast całość powinna pasować (przynajmniej jeden user wkłądał z mk2 do mk1 i pasowalo).

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cała stacyjka pasuje z mk2 do mk1,podłączenia też są takie same. Tak na marginesie,to po 1987 roku

> mk1 miały takie same kostki i bębenki w stacyjkach jak,późniejsze mk2.

To jest rok 85 wink.gif Czyli do 85 też podejdzie? food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak w temacie. Czy stacyjki w uno 1 generacji i 2 są takie same ? Przekładał ktoś?

ja mam Uno mk1 też w dieslu zepsuła mi się stacyjka a że na podwórku stoi uno mk2 na części to wyciągnąłem z tamtego stacyjkę i założyłem do swojego wszystko pasowało beż przeróbek i kostki z kablami też podłączyłem bez problemu i wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam Uno mk1 też w dieslu zepsuła mi się stacyjka a że na podwórku stoi uno mk2 na części to

> wyciągnąłem z tamtego stacyjkę i założyłem do swojego wszystko pasowało beż przeróbek i kostki

> z kablami też podłączyłem bez problemu i wszystko działa

Super kolego dzięki za informację ok.gif Ja będę miał 1300 super diesel a Ty masz 1.7 ale to chyba nie ma różnicy food.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super kolego dzięki za informację Ja będę miał 1300 super diesel a Ty masz 1.7 ale to chyba nie ma

> różnicy

nie ma ja mam uno mk1 wcześniej też miałem 1300 super diesel właśnie taki sam jak Ty a teraz 1.7d i wszystko mi ładnie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma ja mam uno mk1 wcześniej też miałem 1300 super diesel właśnie taki sam jak Ty a teraz 1.7d i

> wszystko mi ładnie pasuje

jak w czymś innym trzeba pomóc to pisać postaram się pomóc trochę się już poznałem na tym 1300d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w czymś innym trzeba pomóc to pisać postaram się pomóc trochę się już poznałem na tym 1300d

Niedługo to uno 1300 będzie moje to gdyby co to będę pisał, na razie dziękuję Ci bardzo za odpowiedź 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.