Skocz do zawartości

Nie chce odpalać za 1 słabyaku lub rozrusznik pomocy.nsr125


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nsr 125, od około roku mam ten kłopot, ale dziś postawiłem mu kres.

W lato jeszcze tako a gdy jest zimniej kłopot sie nasila.W lato za 1 odpali max po 2 dniach stania a w zimę po ok max 6 godz.Aku jest dobre i rozrusznik normalnie kręci wał się obraca iskra benzyna jest.

zawsze za 1 nie chce odpalić iskra jest paliwo dochodzi ale za 1 nigdy nie odpali.

Dziś doszedłem do tego że wina leży w aku lub rozruszniku.

Moto stało dobe i na rozrusznik nie odpaliło, normalnie kręci ale obrot pokazuję ok 0,3 mniejsze obroty zanim jeszcze zapali niecałe 1 tys obr.A powinien mieć na samym rozruszniku zanim odpali ok 1100obr.

po podłączeniu prostownika pod aku na 3 min odpali normalnie lub na popych Ale bez podłowania nie i trza go brać na pych co jest grane?.

Co jest winne ładowanie ma normalne regulator ok wszystko wygląda że jest ok.

z tym że jakby wał miał za małe obroty a po podłaczeniu prsotownika pod aku odpali normalnie, aku nowe ma ok 12,5V po nocy, normalnie kręci rozrusznik nie dyszy ale jest kłopot odpalić za1, wtedy albo pych albo odpalenie z prostownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo, rozrusznik raczej nie kreci z predkoscia 1100 rpm

drugie primo aku moze miec za maly prad rozruchowy - swego czasu do swojej 125-tki kupilem najtanszy aku i o ile w lato jest w miare ok to juz w zimie bardzo ciezko go z tego aku odpalic, pomimo, ze napiecia trzyma w porzadku, a po przelaczeniu na aku o wiekszym pradzie rozruchowym nawet w zimie pali jak wsciekly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od podpięcia akumulatora od innego motocykla ok.gif. Mój też dawał prąd na rozrusznik. I tylko tyle. Podpiąłem pod ako od moto brata i ... stał się cud- silnik od razu zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zmienilem wężyk paliwa, na sam wężyk wcześniej miałem wężyk z filtrem, i wydaje mi sie że gdzieś dostawał lewe powietrze i to powodowało słaby dopływ benzyny.

Dziś odpalił za 1 zobaczymy gdy postoi kikla dni dam znać.

Stan aku po nocy 12,2V odpalił za 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.