Skocz do zawartości

Problem z pompa wtryskowa Pomocy!!!


darek_turek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi drodzy potrzebuje pilnie pomocy jeżdżę już psatem jakiś czas lecz teraz mam dosyć spory problem... Pompa wtryskowa przepuszcza mi paliwo co robic ? wystarczy samo uszczelnienie pompy ? ... Proszę o rade. Niżej dołączam zdjęcie w którym miejscu najwięcej leci...

58725722239332579798.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup uszczelki w boschu i wymien te cztery srubki odkrecisz i odsuneisz to ustrojstwo na tyle zeby wydlubac uszczelke, wyjac sie tego calkiem nie do bo trzeba by bylo rozlutowac nastawnik. Jak chcesz wymieniac te gorna pod nastawnikiem, z ktorej moim zdaniem sie leje grinser006.gif to musisz sobie go jakims ostrym narzedziem zaznaczyc i to na dwoch sciankach, moze nie rozlegulujesz bardzo dawki ale korekta i tak by sie przydala. Przy wkladaniu nastawnika musisz bardzo uwazac zeby nim dobrze trafic bo uszkodzisz pompe, bylbym zapomnial na trojkatna srubke nastawnika pasuje podobno 7mka poproszona mlotkiem, nie praktykowalem tego bo mam taki klucz. To powinno rozjasnic nieco sprawe http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.