Skocz do zawartości

Bravo JTD ciężko zapala...


DJ82

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy było u mnie 25,6 na minusie - rano Bravo zapaliło za 4 razem - jakby łapał, ale jak puściłem kluczyk to od razu gasł (jakby trochę kichał) - co może być nie tak - paliwo?? błędów brak świece sprawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj w nocy było u mnie 25,6 na minusie - rano Bravo zapaliło za 4 razem - jakby łapał, ale jak

> puściłem kluczyk to od razu gasł (jakby trochę kichał) - co może być nie tak - paliwo??

A dolewałeś jakiś depresator ?

Zdarza się jeszcze teraz trafić w dystrybutorach na paliwo z okresu przejściowego , w którym już przy -10oC zaczynają się wytrącać kryształki parafiny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dolewałeś jakiś depresator ?

> Zdarza się jeszcze teraz trafić w dystrybutorach na paliwo z okresu przejściowego , w którym już

> przy -10oC zaczynają się wytrącać kryształki parafiny .

Nic nie dolewałem ale jeżdżę cały czas na VERVIE wiec chyba powinno być OK... Poza tym czy jeśli by się coś wytrąciło to zapaliłby wogóle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Kręcę rozrusznikiem i odpala po kilku sekundach. Wcześniej tak nie miałem.

Ponieważ mam inne problemy z odpalaniem to myślałem, że jest to kolejny objaw.

Ale podobno tak może być, jeśli nie jest zalane zimowe paliwo .

W tym tygodniu zatankuję do pełna i zobaczymy co się stanie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.