Skocz do zawartości

Fiat Bravo 1.4 12V zmianiam na Afle 156 1.8 16V


Almighty

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Wam!

Po sasiedzku chce Was zapytac (siedze tutaj, ale na dziale Fiatow BBM).

Podoba mi sie auto bardzo. W szczegolnosci wnetrze. Znalazlem sobie to:

http://allegro.pl/alfa-romeo-1-8-16v-navi-czerwona-skora-bose-i1364904566.html

1.8 16V TWIN SPARK

Patrze jak kobieta na auto. Wyglad. Bryla auta super, czerwona skora, styl wnetrza - bardzo mi sie podobaja.

Co myslicie, czego sie wystrzegac, czego sie spodziewac. Naprawiac bede raczej u zaprzyjaznionego mechanika "Pana Henia" ;-) Jest raczej drogi, ale mu ufam. Jest dobry.

Ciekaw jestem Waszych opinii. Jesli ktos z Was jest z Poznania z takim lub podobnym modelem, chetnie sie spotkam i wyslucham!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od 1.4 12v nawet TS z wariatorem jest lepszy

Śmiem wątpić czy mniej awaryjny palacz.gif

Poza tym od 3,5 roku z 1.4 i ten sam staż na AK i wcale nie naczytałem się o straszliwych awariach tyczących się 1.4. Przez 70kkm padł... termostat i akumulator. Była poważna awaria ale to z mojego zaniedbania. Jeśli 1.8 TS byłby tak samo "awaryjny" jak moje 1.4 to bym brał w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naklejka na tylnej szybie co nieco mówi o poprzednim właścicielu. W sumie mógł być kobietą lub

> opalonym metroseksem z kolczykami w uszach, co na jedno i to samo wychodzi. A wiadomo jakie

> są auta po kobietach. Omijać.

Giorgio Armani ... brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.