Skocz do zawartości

Zaświadczenie z SKP


Pipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest taka sytuacja: brakło miejsca w dowodzie rejestracyjnym na pieczęć z przeglądu,

SKP wystawiło zaświadczenie, które podobno jest ważne przez 30 dni.

"Pacjent"któremu wystawiono takie zaświadczenie nie wymienił dowodu rejestracyjnego

w terminie ów 30 dni, zaświadczenie straciło ważność. Co dalej robić z takim fantem?

Pozdrawiam,

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Pacjent"któremu wystawiono takie zaświadczenie nie wymienił dowodu rejestracyjnego

> w terminie ów 30 dni, zaświadczenie straciło ważność. Co dalej robić z takim fantem?

Ponownie przegląd trza zrobić i udać się do urzedu i wymienić dowód zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Jest taka sytuacja: brakło miejsca w dowodzie rejestracyjnym na pieczęć z przeglądu,

> SKP wystawiło zaświadczenie, które podobno jest ważne przez 30 dni.

> "Pacjent"któremu wystawiono takie zaświadczenie nie wymienił dowodu rejestracyjnego

> w terminie ów 30 dni, zaświadczenie straciło ważność. Co dalej robić z takim fantem?

> Pozdrawiam,

> Szymon

Powinieneś jechać do tego SKP i poprosić o ponowne wystawienie zaświadczenia. Nie powinni robić problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Jest taka sytuacja: brakło miejsca w dowodzie rejestracyjnym na pieczęć z przeglądu,

> SKP wystawiło zaświadczenie, które podobno jest ważne przez 30 dni.

> "Pacjent"któremu wystawiono takie zaświadczenie nie wymienił dowodu rejestracyjnego

> w terminie ów 30 dni, zaświadczenie straciło ważność. Co dalej robić z takim fantem?

> Pozdrawiam,

> Szymon

Nic. Pójść i wymienić dowód . Ostatnio wymieniałem a zaświadczenie było 2 miesiące po terminie. No problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powinieneś jechać do tego SKP i poprosić o ponowne wystawienie zaświadczenia. Nie powinni robić

> problemu.

Przekażę to osobie zainteresowanej, dzięki za poradę 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic. Pójść i wymienić dowód . Ostatnio wymieniałem a zaświadczenie było 2 miesiące po terminie. No

> problem.

Z tego co pamiętam, to będzie wymiana dowodu razem z przerejestrowaniem, bo ta osoba zmieniała miejsce zameldowania crazy.gif

A jak ma się to do ważności samego przeglądu, a co za tym idzie obowiązywania OC confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co pamiętam, to będzie wymiana dowodu razem z przerejestrowaniem, bo ta osoba zmieniała

> miejsce zameldowania

> A jak ma się to do ważności samego przeglądu, a co za tym idzie obowiązywania OC

Nasz wydział komunikacji jest chyba jednym z najgorszych w Polsce. Naczelnik jest tam już ze 25 lat albo dłużej. Żadna z panienek w przypadku jakichkolwiek wątliwości nie podejmie sama decyzji. Ze wszystkim latają do szefa a on z reguły mówi nie.

Jeżeli chodzi o zaświadczenie SKP które ma więcej niż jeden miesiąc nigdy nie robili problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nasz wydział komunikacji jest chyba jednym z najgorszych w Polsce. Naczelnik jest tam już ze 25 lat

> albo dłużej. Żadna z panienek w przypadku jakichkolwiek wątliwości nie podejmie sama decyzji.

> Ze wszystkim latają do szefa a on z reguły mówi nie.

> Jeżeli chodzi o zaświadczenie SKP które ma więcej niż jeden miesiąc nigdy nie robili problemów.

Problemów brak, w dniu dzisiejszym przerejestrowane zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponownie przegląd trza zrobić i udać się do urzedu i wymienić dowód

A ja mam właśnie podobny problem - z zaswiadczeniem poleciałem na drugi dzień po przeglądzie, ale 17-go minął termin wazności miękkiego dowodu, nowy pewnie dawno czeka na odebranie, ale ja nie mam czasu tego zrobić. Pytanie - co mi zrobią jak mnie złapią? zlosnik.gif Nowy dowód odbiorę pewnie po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam właśnie podobny problem - z zaswiadczeniem poleciałem na drugi dzień po przeglądzie, ale

> 17-go minął termin wazności miękkiego dowodu, nowy pewnie dawno czeka na odebranie, ale ja nie

> mam czasu tego zrobić. Pytanie - co mi zrobią jak mnie złapią? Nowy dowód odbiorę pewnie po

> nowym roku.

50zł mandatu za brak ważnego dokumentu i dowód miękki zabiorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.