Skocz do zawartości

Memoriał w Wieliczce


krzysiekklimek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> a nie wiesz może kiedy miał by sie odbyć? mp starują 19 lutego wiec czasu jak na lekarstwo już

na świeżo odkopuję wątek info tutaj ,więc są plany na 6 marca, z tym że dowiedziałem się ze narazie jest remont ulicy pod kopalnią,więc jak sie nie wyrobią z robota mogą być komplikacje ok.gif nie zauważyłem już wcześniej Nuki_tsw wspomniał o remoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na świeżo odkopuję wątek info tutaj ,więc są plany na 6 marca, z tym że dowiedziałem się ze

> narazie jest remont ulicy pod kopalnią,więc jak sie nie wyrobią z robota mogą być komplikacje

> nie zauważyłem już wcześniej Nuki_tsw wspomniał o remoncie.

wczoraj akurat tamtędy jechałem i w zasadzie zostało im "tylko" asfalt połozyc ale to tylko wiele mówi w naszym kraju grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> wczoraj akurat tamtędy jechałem i w zasadzie zostało im "tylko" asfalt połozyc ale to tylko wiele

> mówi w naszym kraju

Tak na dobrą sprawę, to mniej lub bardziej rozkopane są wszystkie ulice, na których Memoriał był rozgrywany w latach ubiegłych. Część z nich jest nawet zamknięta dla ruchu. Część natomiast ma pół jezdni w kamieniach i szutrze (wymiana kanalizacji). Nie wiem, jak oni chcą zdążyć z tym do 6 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.