Skocz do zawartości

Przekaźnik?


ReplikantONE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kolejny problem z moją "szesnastką". Otóż dziś podjechałem na stacje, zatankowałem samochód i wróciłem pod dom - samochód zapalił bez problemu. 15 minut później chciałem zaprowadzić go do garażu i już nie odpalił - cyka tylko przekaźnik pompy paliwa (taka biała duża kostka) i pompa nie podaje paliwa - nie słychać aby się włączała. Wszystko to dzieje się na zapłonie - przy próbie zakręcenia rozrusznikiem pojawia się dźwięk... pracującej pompy paliwa :/ ma ktoś jakikolwiek pomysł co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyka Ci tylko przekaźnik pompki czy kompa też?

ja miałem ostatnio z tym problem,cykały przekaźniki po przekręceniu stacyjki,nie chciał odpalać,paliwa nie podawał a pompka chodziła.

na krótko podałem napięcie do przekaźnika pompki to zagadał.

później rozebrałem instalację,poskładałem na nowo,to cykały przekaźniki ale odpalał.

dwa tygodnie temu wymieniłem instalację z komory silnika,ktora idzie do wtrysku,cewek,kompa,przekaźników kompa i pompki,od tamtej pory auto działa juz jak trzeba.

przegniły mi kable w instalacji i nie łączyło.czasem zapalała mi sie marchewa w trakcie jazdy(zazwyczaj po wyjeździe z ciepłego miejsca na dwór,w zimę),wtedy auto przerwało.

może te objawy Ci pomogą w rozwiązaniu zagadki,pozdro:)

edit: u mnie objawy pojawiły się nagle-przejechałem 700km,postawiłem auto,później chciałem odpalić i już była kapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Kolejny problem z moją "szesnastką". Otóż dziś podjechałem na stacje, zatankowałem samochód

> i wróciłem pod dom - samochód zapalił bez problemu. 15 minut później chciałem zaprowadzić go

> do garażu i już nie odpalił - cyka tylko przekaźnik pompy paliwa (taka biała duża kostka) i

> pompa nie podaje paliwa - nie słychać aby się włączała. Wszystko to dzieje się na zapłonie -

> przy próbie zakręcenia rozrusznikiem pojawia się dźwięk... pracującej pompy paliwa :/ ma ktoś

> jakikolwiek pomysł co to może być?

ja bym zaczoł od masy wiązki silnikowej biglaugh.gif

i w zasadzie na tym skonczył grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja właśnie zacząłem od mas... ale na tym nie skończyłem bo wszystkie sprawdziłem, przeczyściłem i

> dalej dupa

zrobione ok.gif teraz kolejny problem - pompa działa, wszystko wydaje się być okej ale rozrusznik nie kręci frown.gif przy próbie rozruchu jest tylko "pyk" przygasają kontrolki na czas trzymania kluczyka w pozycji rozruch a po odpuszczeniu ponownie świecą pełną mocą confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zrobione teraz kolejny problem - pompa działa, wszystko wydaje się być okej ale rozrusznik nie

> kręci przy próbie rozruchu jest tylko "pyk" przygasają kontrolki na czas trzymania kluczyka w

> pozycji rozruch a po odpuszczeniu ponownie świecą pełną mocą

bieresz młotek i jeb ci*l d*p w rozrusznik 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.