Skocz do zawartości

[G] El. mechanizmy opuszczania szyb


lukash21

Rekomendowane odpowiedzi

Pech chciał, że kobieta chciała mi przewietrzyć astre podczas gdy szyby z tyłu były pokryte lodem, prawa szyba sie jakos zesuneła, ale w lewych dzwiach padł mechanizm.

Patrząc na aukcjach za caly mechanizm trzeba wywalic 200zl - troche dużo;

Mi połamały sie te białe plastiki. Teraz pytanie; czy takie plastiki można gdzieś kupić?, żeby samemu zregenerowć ten mechanizm. Natrafiłem na aukcje aledrogo, gdzie koleś głosi, że naprawia te urządzenia od 80-100zl, czyli musi gdzieś sie zaopatrywać w części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ,przerabiałem to nie raz .Podchodzą z manualnych tylnych z F-ki ,za grosze dostaniesz na szrocie .

Problem jest tylko ze złożeniem nie śledzę Twoich poczynań na kąciku ale jak masz kawałek warsztatu i masz trochę smykałki to sobie poradzisz .

Na pewno potrzeba te plastiki wymontować z F-owskich czyli rozwiercić nity ,Co za tym idzie trzeba potem mieć tokarza który dotoczy taki sworzeń -nit z zapasem na rozklepanie (albo kołnierz ).

Ja tak zrobiłem i hula .

Bardzo ważna sugestia -przy montażu trzeba trochę włącznikiem opuścić mechanizm ,inaczej nie założysz albo znowu pnie plastik.Po prostu trzeba dać miejsce na wskoczenie mechanizmu .

Jak czegos nie rozumiesz to napisz podam Ci tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.