Skocz do zawartości

Wydech 1.1 1992


emilcc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany

Potrzebuje od was pomocy, siora ma Uno 1.1 1992 rok, jeżeli macie jakies foto lub schemat z książki budowy układu wydechowego do modelu z tym silnikiem z tych lat, to bym był bardzo wdzięczny bo tłucze się niemiłosiernie, na łączeniu z końcowym tłumikiem, a końcowy podejrzewam że zdrutowany z innego modelu bo coś za du ża pucha na końcu niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Pany

> Potrzebuje od was pomocy, siora ma Uno 1.1 1992 rok, jeżeli macie jakies foto lub schemat z książki

> budowy układu wydechowego do modelu z tym silnikiem z tych lat, to bym był bardzo wdzięczny bo

> tłucze się niemiłosiernie, na łączeniu z końcowym tłumikiem, a końcowy podejrzewam że

> zdrutowany z innego modelu bo coś za du ża pucha na końcu

załóż od 1.0 i będzie git...

pewnie masz dwa tłumiki - przed i za belką...

wsadź komplet od 1.0 i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> załóż od 1.0 i będzie git...

> pewnie masz dwa tłumiki - przed i za belką...

> wsadź komplet od 1.0 i po sprawie...

no dokładnie są dwa, ale ogólnie tłumik końcowy jest chyba z innego modelu bo fi rury jest większe o kilka milimetrów od rury środkowej. Jak się dowiadywałem o nowy tłumik do tego silnika to Asmet 200PLN sporo trochę :/ Dzięki za info rozejrzę sie jeszcze za tym z 1.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> załóż od 1.0 i będzie git...

> pewnie masz dwa tłumiki - przed i za belką...

> wsadź komplet od 1.0 i po sprawie...

Ja w moim 1,0 miałem oryginalnie tylko jeden tłumik, w środku, a za belką już tylko rura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w moim 1,0 miałem oryginalnie tylko jeden tłumik, w środku, a za belką już tylko rura

miałeś na gaźniku czy na wtrysku?

Wtryski miały już kat. więc te tłumiki różnią się od tych z tłumików, gdzie silniki były na gaźnikach

Kolega ma taki sam wydech jak 1,0 (gaźnik,) a w tym 1.0 (gaźnikowym) jest taki sam tłumik jak w 1.1, wiem bo miałem obydwa takie unianki smile.gif

Do Emilcc

Co do ceny...

Niestety kolego Emilcc o 200zł to realna kwota. Ja same portki wymianiałem i najtańsze znalazłem za 110zł crazy.gif

A na tej aukcji są foto, gdzie jest pokazany tłumik. Powinienes miec taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale kompletny od dwururki czy tylko koncowy?

sam końcowy Asmet 2 paczki ... U mnie wygląda to tak od portek idzie rura, potem ona łączy się z końcowym, który ma dwie puchy, jedna przed belką druga za belką. W miejscu łączenia się rury z końcowym coś mi się nie zgadza i widze druta. Fi rury jest kilka mm mniejsze niż fi tłumika końcowego. Czy to możliwe, że ten tłumik końcowy zamontowany jest od wersji 1.4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam końcowy Asmet 2 paczki ... U mnie wygląda to tak od portek idzie rura, potem ona łączy się z

> końcowym, który ma dwie puchy, jedna przed belką druga za belką. W miejscu łączenia się rury z

> końcowym coś mi się nie zgadza i widze druta. Fi rury jest kilka mm mniejsze niż fi tłumika

> końcowego. Czy to możliwe, że ten tłumik końcowy zamontowany jest od wersji 1.4??

możliwe - albo od wersji z silnikiem 1116cm3.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w 1.1 z 93 ( na gaźniku) mam rure i jedną puchę. Cena 200zl wydaje się dość realna. Ja za samą rurę kolektorową bosala ( idzie od kolektora do połowy Uniaka) dałem 120zl w hurtowni Bosala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja u siebie w 1.1 z 93 ( na gaźniku) mam rure i jedną puchę. Cena 200zl wydaje się dość realna. Ja

> za samą rurę kolektorową bosala ( idzie od kolektora do połowy Uniaka) dałem 120zl w hurtowni

> Bosala.

Głośny jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.