Skocz do zawartości

[Siena] Wskaźnik temperatury cieczy


psyhol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj zrobiłem sobie dłuższą trasę autkiem. Wszytko niby ok. Autko grzeje, wskaźnik temp. chodzi. Pod koniec podrózy patrze a wskazówka na min. Zatrzymałem, zaglądam pod maske płyn jest, auto grzeje więc chyba wszystko ok. Teraz pytanie co mogło się popsuć? Czujnik jakiś? kabelki w desce czy gdzieś indziej? przekaźnik? za wszelkie sugestie bede zobowiązany.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Wczoraj zrobiłem sobie dłuższą trasę autkiem. Wszytko niby ok. Autko grzeje, wskaźnik temp. chodzi.

> Pod koniec podrózy patrze a wskazówka na min. Zatrzymałem, zaglądam pod maske płyn jest, auto

> grzeje więc chyba wszystko ok. Teraz pytanie co mogło się popsuć? Czujnik jakiś? kabelki w

> desce czy gdzieś indziej? przekaźnik? za wszelkie sugestie bede zobowiązany.

> Pozdrawiam

> Paweł

sprawdź kabel który wchodzi do czujnika temp. może zaśniedział , poluzował się ... ewentualnei włącz auto i poczekaj aż się włączy wentylator i zobacz co będzie wskaźnik pokazywał. Jak włączy się gdzieś na środku a ty dalej jak jedziesz będziesz miał minimum to mże np. być termostat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.