Skocz do zawartości

Problem z jedynką


Ketchup87

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już Tomicento zauważył po instalacji na telefonie gps performance telefon nabiera nowego, wartościowego znaczenia. Nie złapałem trakcji na jedynce i przerzuciłem na dwójkę. No prawie bo zgrzytnęło i musiałem poprawić. I od tamtej pory nie mam jedynki. Dźwignia w ogóle nie wchodzi w to miejsce, czuć wyraźny opór. Dopychając drążek w miejsce jedynki i puszczając sprzęgło nic się nie dzieje, nawet żadnego dźwięku. Co zepsułem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem ze 3-4 razy na sportingowej. Nie weszło 2 i jedynka "zniknęła" (w ogóle nie dało się w to położenie dźwigni przesunąć, jak u ciebie). Z tym, że u mnie po przejechaniu jakiegoś tam odcinka zaczęła wchodzić (z początku bardzo ciężko, później coraz łatwiej i wszystko wracało do normy). Nie wiem co było przyczyną, wybierak i linki były 100% ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też tak miałem ze 3-4 razy na sportingowej. Nie weszło 2 i jedynka "zniknęła" (w ogóle nie dało się

> w to położenie dźwigni przesunąć, jak u ciebie). Z tym, że u mnie po przejechaniu jakiegoś tam

> odcinka zaczęła wchodzić (z początku bardzo ciężko, później coraz łatwiej i wszystko wracało

> do normy). Nie wiem co było przyczyną, wybierak i linki były 100% ok.

To u mnie jeszcze lepiej. Zepsułem jedynkę w pierwszy tydzień po sylwestrze i pojechałem w trasę. Poprosiłem swoją mulher.gif żeby, jak się znajdzie ładniejsze miejsce, przestawiła mój samochód bliżej pod blok. Dzisiaj wsiadłem go przepalić i patrzę a lewarek w przód icon_eek.gif wybiłem na luz, wbiłem znów jedynkę, puściłem sprzęgło i działa ! Wracam do góry i pytam kobity czy była jedynka jak przestawiała auto - mówi, że tak. Cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To u mnie jeszcze lepiej. Zepsułem jedynkę w pierwszy tydzień po sylwestrze i pojechałem w trasę.

> Poprosiłem swoją żeby, jak się znajdzie ładniejsze miejsce, przestawiła mój samochód bliżej

> pod blok. Dzisiaj wsiadłem go przepalić i patrzę a lewarek w przód wybiłem na luz, wbiłem

> znów jedynkę, puściłem sprzęgło i działa ! Wracam do góry i pytam kobity czy była jedynka jak

> przestawiała auto - mówi, że tak. Cuda?

Może blokować się albo synchronizator albo sprzęgło kłowe na piaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To u mnie jeszcze lepiej. Zepsułem jedynkę w pierwszy tydzień po sylwestrze i pojechałem w trasę.

> Poprosiłem swoją żeby, jak się znajdzie ładniejsze miejsce, przestawiła mój samochód bliżej

> pod blok. Dzisiaj wsiadłem go przepalić i patrzę a lewarek w przód wybiłem na luz, wbiłem

> znów jedynkę, puściłem sprzęgło i działa ! Wracam do góry i pytam kobity czy była jedynka jak

> przestawiała auto - mówi, że tak. Cuda?

Cudotwórczyni ze mnie zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.