Skocz do zawartości

Swieci sie kontrolka wtrysku


Stawik9

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, od czasu swapu swieci mi sie kontrolka od wtryskow w cc 1,2 8v poprzednio bylo 903. Auto

> jezdzi normalnie nic nie przerywa O co kaman?

jaki komputer ?? Duzy ECOL + brak pochlaniacza par paliwa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Komp. jest ten duzy i nie ma pochlaniacz sa te 2 króćce zaslepione

podepnij sam pochlaniacz bez przewodow i marchewa zgasnie. Jak nie zgasnie to skasowac bledy i zniknie. Niestety te kompy maja ten feler, ze wywalaja marchewe przy braku pochlaniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podepnij sam pochlaniacz bez przewodow i marchewa zgasnie. Jak nie zgasnie to skasowac bledy i

> zniknie. Niestety te kompy maja ten feler, ze wywalaja marchewe przy braku pochlaniacza

Tylko jest problem ze ja pochlaniacza nie mam bo o ile sie orjetuje to on jest w blotniku po stronie kierowcy tak? Bede musial jechac i skasowac je i potem juz se nie zapali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko jest problem ze ja pochlaniacza nie mam bo o ile sie orjetuje to on jest w blotniku po

> stronie kierowcy tak? Bede musial jechac i skasowac je i potem juz se nie zapali??

w sc tak, w cc jest po lewe stronie komory przy zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy coś wniosę do sprawy ale swap z 899 na 1.2 8v

moje pytanie, jak masz zrobioną odmę z pokrywy zaworów ?? w sensie jest poprowadzony przewód na dół czyli pod auto albo w ogóle niema, czy jest odma podłączona no dolotu ??

powiem tak miałem swapa z 899 na 1.2 8v i od czasu do czasu mi świecił wtrysk komp ecol duży zeby.GIF tera już nie świeci marchewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy coś wniosę do sprawy ale swap z 899 na 1.2 8v

> moje pytanie, jak masz zrobioną odmę z pokrywy zaworów ?? w sensie jest poprowadzony przewód na dół

> czyli pod auto albo w ogóle niema, czy jest odma podłączona no dolotu ??

> powiem tak miałem swapa z 899 na 1.2 8v i od czasu do czasu mi świecił wtrysk komp ecol duży tera

> już nie świeci marchewa

Odma ma okolo 3cm gumowy przewod i filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.