Skocz do zawartości

pytanie o rabaty


_luk_

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie na ktore chyba znam odpowiedz ale moze jednak sie myle

mianowicie czy jesli mam znizke pracownicza to jest ona dodatkowa do znizki "ogolnodostepnej"

obrazowo mowiac znizka pracownicza wynosi 10%

ide do salonu i negocjuje jako gosc z ulicy cene z 30k na 27k

czy do tego dolicza mi ta znizke ?? mlot.gif czy to taki pic na wode i jak ktos ma dobre zdolnosci negocjacyjne to zbije cene do takiej samej jak i ten ze znizka specjalna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy do tego dolicza mi ta znizke ?? czy to taki pic na wode i jak ktos ma dobre zdolnosci

> negocjacyjne to zbije cene do takiej samej jak i ten ze znizka specjalna ?

Wątpię żeby tak było,

np w fiacie mam na sedici zniżkę grupy zawodowej 18%. W grudniu były standardowe rabaty dla wszystkich 10% tak że wychodziło że mam tylko 8%...

Co innego jak Ci doliczy dealer coś od siebie. Ale IMO musi najpierw wiedzieć o innych zniżkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od polityki marki i dealera, ale zwykle ogólnodostępne promocje nie łączą się ani z rabatami pracowniczymi ani z rabatami dla grup zawodowych - albo promocja albo rabat z tych 2 powodów. Podejrzewam że jeśli byś wynegocjował coś jako człowiek z ulicy, a dopiero potem powiedział kim jesteś, to by było podobnie. Od razu mów kim jesteś i negocjuj.

Prawdę mówiąc rabat 10% to żaden szał.

Jak w zeszłym roku chodziłem po salonach, najbardziej hojnie rabaty dawał Fiat, nieźle wypadał tez Ford i Opel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.