Skocz do zawartości

panda 1.3 jtd silnik w czasie deszczu odmawia posluszeństwa.


marcins1977

Rekomendowane odpowiedzi

> dokładnie nie padło serwis z Toruniu też wielkie oczy robi jak i mechanicy z warsztatów.a problem

> jest nie mały.

U mnie po piątkowym deszczu i braku mocy dzisiaj komputer pokazał błąd przepływomierza. Po jego odpięciu nie dławi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety pandy nie posiadaja klapki w filtrze wiec woda zawsze sie leciutko dostaje .Wspomnialem o tym w serwisie to stwierdzili ze skoro projekt taki byl to jest ok.ale filtr mam suchy przepływomierz również tylko czemu jest ok po odpięciu go czy on jest winny czy poprostu przełącza się w tryb awaryjny?Błędów brak na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panic.gif> Tez nad tym myśle.mechanik upiera się nad zaworem egr ale po czyszczeniu żadnych zmian niema.

Kolego, to nie zawór egr (on ma objawy ciągłego sadku mocy, czyli nie ciągnie w pewnych zakresach, a po pewnym czasie wyskoczy Ci błąd 'chek" ) ja miałem problem a egr, ale po mymiania smiga jak szatan, bardziej bym stawiał na przepływomierz ! Pozdrawiam T..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś padało i znów masakra.muszę podmienić przepływomierz i probe zrobić. tez nie wieże w winę

> zaworu zresztą czyszczenie nic nie zmieniło. jak widzę deszcz to

Ja mam już nowy przepływomierz. Teraz tylko czekam jak mi się trafi kurs w deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.