Skocz do zawartości

Uwazajcie na autostradach


taziii

Rekomendowane odpowiedzi

> Przejechalem ostatnio Niemcy w szerz w jedna i druga strone (Duisburg - Goerlitz) i takie znaku nie

> widzialem ani raz.

> W zeszlym roku jechalem inna trasa - Achen - Goerlitz. Tez ani raz takiego nie widzialem.

> Poza obszarami gdzie jest troche ogrniczen do 120, albo elektronicznych ktore czesto pokazywaly 100

> bo akurat padal mocny deszcz, to wszedzie indziej ograniczen poprostu nie ma.

Ja ta trasa lecialem juz mnostwo razy. Nadmienie ze wlasnie rzadko schodze ponizej 200. Jezeli by tam byly jakies ograniczenia to mialbym juz niezla kolekcje. Jezeli pada lub cos sie dzieje to na tych elektronicznych sa wyswietlane.

Te niebieskie kwadratowe to nie ograniczenia a zalecenia

Pare razy mi tez cos pstryknelo i do dzisiaj nic zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koniec limitów jest za znakiem odwołującym wszystkie zakazy, lub za niebieską tablicą. Polecam

> lekturę Auto Świata .

Moze Auto Swiat wie lepiej, ale z mojego doswiadczenia ograniczenia na niemieckich autostradach, pomimo ze coraz czestsze sa najczesciej kilku przypadkach:

- wezly autostradowe,

- zwezenie,

- niebezpieczne miejsce, typu wiadukt na ktorym moze wiac,

- ograniczenia czasowe zwiazane z pogoda.

Wlasnie takie ograniczenia sa odwolywane "koncem ograniczen"

W pozostalych przypadkach nie ma limitow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No niestety: jak jechałem w styczniu Drezno-Zgorzelec, to było prawie cały czas ograniczenie do

> 110, z powodu "strassen schaden".

> mar00ha

Mnie ten napis dosyć bawił, bo to "schaden" było mało widoczne. Jechałem tydzien temu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie ten napis dosyć bawił, bo to "schaden" było mało widoczne. Jechałem tydzien temu

Po uczestnikach ruchu było widać, że wszystkich to bawiło, bo jechali w wiekszości >130. Z wyjątkiem przypadku, gdy na autostradę wbiło się Polizei. Wtedy wszyscy zwolnili do 115 (ograniczenie 110 i tyle policja jechała). Jak juz odpowiednio odeszli od radiowozu to znowu przyspieszyli. zlosnik.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co tak sie pukasz w głowe?

> przeciez widac, ze to jakis zamkniety odcinek, zero aut nikogo innego nie ma, ryzykuje tylko swoje

> zycie

Odcinek nie jest ani zamkniety, ani zupenie pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ta trasa lecialem juz mnostwo razy. Nadmienie ze wlasnie rzadko schodze ponizej 200 . Jezeli by

> tam byly jakies ograniczenia to mialbym juz niezla kolekcje. Jezeli pada lub cos sie dzieje to

> na tych elektronicznych sa wyswietlane.

> Te niebieskie kwadratowe to nie ograniczenia a zalecenia

tak jak ten pan z białej siódemy, 6:25 zlosnik.gif

> Pare razy mi tez cos pstryknelo i do dzisiaj nic

ale pamiętasz, że możesz trafić na video i płacisz na miejscu razy dwa tego co zapłaciłby Klaus? zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.