Skocz do zawartości

Wisior psujo


maciejka

Rekomendowane odpowiedzi

tylko dodam, że do autka poszło ze sprzętu :

DLS C6A

DLS CA31 - wejście po wysokiej i autostart (co bardzo ułatwia zadanie przy fabrycznych radyjkach)

PowerBass M10

Materiały tłumiące:

STP Gold Door Solution

STP BTP 10 GOLD - co prawda nie ma fotki bo gdzies wcięło ale cała tapicerka jest tym wyklejona ...

efekt jak dla mnie - diametralna różnica w graniu

właściciel zadowolony zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się popieści, się zmieści i będzie ładnie

kolega defetyzm sieje wink.gif (maciejka) dziura i radio fabryczne 2 din problemu nie ma wink.gif sterowanie z kiery sie podlaczy i bedzię fajniejsza fabryka ...

kierunek jest taki :

ma sterowanie subem i blufuta wink.gif + sterowanie da sie podlaczyc

clarion_CX609E.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten Clarion 2Din ma jakąś konkurencję w przedziale cenowym do 1 tys. zł ? Chodzi o jakość dzwięku,stosunek cena/jakość itp.Szukam czegoś co zastąpi oryginał w Avensisie 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy ten Clarion 2Din ma jakąś konkurencję w przedziale cenowym do 1 tys. zł ? Chodzi o jakość

> dzwięku,stosunek cena/jakość itp.Szukam czegoś co zastąpi oryginał w Avensisie 2007r.

wątpie - jest jeszcze alpina ale nie ma ani wyjscia na suba ani blufuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wątpie - jest jeszcze alpina ale nie ma ani wyjscia na suba ani blufuta

Dzięki.Czyli warto brać toto ?

Znalazłem u siebie w podobnej cenie JVC KW-XR811. Co lepsze pod względem brzmienia ?

Zakładając wygłuszenie drzwi przód i wymianę fabrycznych głośników - nawet na średnią półkę brzmieniową - efekty brzmieniowe będą adekwatne do ceny Clariona?Czy może warto dołożyć do czegoś lepszego - powiedźmy w cenie do 1500 biorąc używki pod rozwagę ? Np. Kenwood, Pioneer, JVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko dodam, że do autka poszło ze sprzętu :

> DLS C6A

> DLS CA31 - wejście po wysokiej i autostart (co bardzo ułatwia zadanie przy fabrycznych radyjkach)

> PowerBass M10

> Materiały tłumiące:

> STP Gold Door Solution

> STP BTP 10 GOLD - co prawda nie ma fotki bo gdzies wcięło ale cała tapicerka jest tym wyklejona ...

> efekt jak dla mnie - diametralna różnica w graniu

> właściciel zadowolony

DLS smile.gif Nic dodać nic ująć smile.gif

Dla mnie firma magia smile.gif ale niestety ze względu na moje db dragowe ciągoty mam Audio System Radion bo była fajna cenka:)

Słuchałem MS6, R6 oraz ostatnio C6 i wszystkie graja jak dla mnie najlepiej smile.gif

Myślałem że będzie jakaś wielka różnica lub utrata jakości na niższym modelu ale jednak nie odstaje mocno od wyższych modeli smile.gif

No i Dlsowe UP1C smile.gif

Wisior zna się na rzeczy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.