Skocz do zawartości

Connect nav+ - pytanie o dodatki


BenY21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie i Panie czy jest możliwość aby na Connect Nav+ miec mape na której będą oznaczone fotoradary oraz ile można jechać daną drogą czy po prostu taki bajer to tylko w Garminach/Tomtomach itp ???

Poszukuje mape Holandi z takimi bajerami ale mapa polski tez by mi sie przydała z taka opcja...

Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Panowie i Panie czy jest możliwość aby na Connect Nav+ miec mape na której będą oznaczone

> fotoradary oraz ile można jechać daną drogą czy po prostu taki bajer to tylko w

> Garminach/Tomtomach itp ???

> Poszukuje mape Holandi z takimi bajerami ale mapa polski tez by mi sie przydała z taka opcja...

> Pozdrooo

Oprogramowanie wgrane do CN+ jest za stare i nie ma możliwości dodania takich opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oprogramowanie wgrane do CN+ jest za stare i nie ma możliwości dodania takich opcji.

Aha dzięki za odp...

Psss Ja chciałem aby ten wątek był piętro niżej ... Aby nie było ... grinser006.gif Samo sie zmieniło ... crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.