Skocz do zawartości

poswapowy problem


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega ma problem, a ja nie mialem stycznosci z listwą wtryskową i wtryskami z punto 1.2 mpi z 2003

samochod swiezo po swapie silnik 1.2 z p1 75, kolektor + przepustnica p1 75 listwa wtryskowa z p2 8V mpi (bez powrotu) pompa paliwa 3 barowa. silnik pali od strzala ale kopci mocno a nawet pluje niedopalonym paliwem, sonda lambda nowa, swiece nowe, kable nowe, kompresja po 14atm na rozgrzanym silniku. Probowalem obnizyc cisnienie paliwa poprzez redukcje napiecia na pompie, ale przy ustawieniach 5-6V na wolnych obrotach bylo w miare ok dymienie do konca nie ustalo ale bylo w miare dobrze, ale jak sie probowalo wejsc na obroty to z wielkim trudem i do tego dymiac jak nigdy. czujnik temp dziala bo idzie od niego sygnal na zegar, przewod od map sensora nowy. brak jakichkolwiek dziur w dolocie zeby bral lewe powietrze. juz mi sie pomysly koncza jakby ktos mogl dac jaka kolwiek wskazowke bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może oryginalna listwa wraz w wtryskami tak jak to wyjechalo z fabryki będzie dobrym

> rozwiązaniem.

tez jestem przekonany ze to to robi taką robote

ale widzialem tez ze niektorzy jezdza z taką listwą i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez jestem przekonany ze to to robi taką robote

> ale widzialem tez ze niektorzy jezdza z taką listwą i jest ok

na listwie tak, ale nie na tych wtryskach. Wtryski sa wydajniejsze. Zalozyc oryginalne wtryski. Kosz pompy paliwa jest z SC 1.1 MPI ?? Bo gdzies regulator cisnienia musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mielismy takie objawy jak była walnieta pompa i nie dawała 3 bar a dużo mniej, tez kopcił jak głupi. Po wymianie wkładu wszystko jak ręką odjał, ale listwa z powrotem i regulatorem była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.