Skocz do zawartości

od 21 w lidlu...


hevimental

Rekomendowane odpowiedzi

> O zeszku rwaca woda.

> I kto mi to wszystko kupi? Jutro wyjezdzam i wracam w czerwcu.

Ubrania termoaktwne tańsze są w Makro albo Decatlonie. Na zimę było tego dużo i teraz pewnie będą wyprzedaże jeszcze taniej. Pas nerkowy z Lidla jest bardzo fajny, rękawice podobno beznadziejne. Pokrowiec na motocykl jest tutaj tani więc może by się opłacało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktos pomyka w tych ciuchach ??

Kupiłem bardzo podobne w ubiegłym roku, też w Lidlu. Były chyba po 10E za kalesony i 12E za koszulkę. Za tą kasę są całkiem niezłe. Dobrze jest mieć zewnętrzne ubranie z membraną, bo szybko zaczynają śmierdzieć (jak się używa np. zwykłej skóry) Przydają się również zimą przy wyprawie na narty.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ktoś był na zakupach w lidlu ?

Ja kupiłem kalesonki + pas, oba wydają się fajnie wykonane ok.gif

Wydaje mi się jednak że pas jest inny niż były kiedyś.

Na pewno rękawice były też inne niż kiedyś(teraz były dwa różne modele).

Skarpet tylko nie było frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało kupić:

1. Koszulkę

2. Kalesonki

3. Pas

4. Kombinezon na deszcz

5. Ochraniacze na buty

6. Skarpetki

7. Pokrowiec na motocykl

Nie mam tylko motocykla ale nadal szukam Hondy Shadow VT750 w Lidlu nie było rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się udało kupić:

> 1. Koszulkę

> 2. Kalesonki

> 3. Pas

> 4. Kombinezon na deszcz

> 5. Ochraniacze na buty

> 6. Skarpetki

> 7. Pokrowiec na motocykl

> Nie mam tylko motocykla ale nadal szukam Hondy Shadow VT750 w Lidlu nie było

cos wiecej o ochraniaczach na buty? jak wykonanie? jutro sie wybieram po pracy, ale nie wiem czy zdaze jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raczej nie bedzie juz nic...

tak tez myslalem, a jednak sie milo rozczarowalem grinser006.gif

byly juz tylko rozmiary L (chcialem XL) aczkolwiek po przymiarce na glanach pasuja idealnie, po spacerku po pokoju wydaja sie byc swietne, trzeba jeszcze poczekac na testy w deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak tez myslalem, a jednak sie milo rozczarowalem

> byly juz tylko rozmiary L (chcialem XL) aczkolwiek po przymiarce na glanach pasuja idealnie, po

> spacerku po pokoju wydaja sie byc swietne, trzeba jeszcze poczekac na testy w deszczu

Powiem wam tak. U mnie asortyment w Lidlu jest zawsze 1-2 tygodnie wczesniej. Od poniedzialku pojawil sie ten asortyment ogrodowy i rowerowy. Po pracy zabralem mlodych zeby im kaski rowerowe pokupowac i co?

Wzielem tez rekawiczki na motocykl, ten kombinezon deszczowy i oslony przeciwdeszczowe na buty, wszystkiego jeszcze jest sporo i w roznych rozmiarach zlosnik.gif

Kurtki, spodnie, torby na bak .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cos wiecej o ochraniaczach na buty? jak wykonanie? jutro sie wybieram po pracy, ale nie wiem czy zdaze jeszcze

> tak tez myslalem, a jednak sie milo rozczarowalem

> byly juz tylko rozmiary L (chcialem XL) aczkolwiek po przymiarce na glanach pasuja idealnie, po

> spacerku po pokoju wydaja sie byc swietne, trzeba jeszcze poczekac na testy w deszczu

Sorry ale dopiero zobaczyłem, że pytasz mam nadzieję, że kupiłeś i jesteś zadowolony bo ja owszem cool.gif choć na testy to pewnie długo będę jeszcze czekać oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda że u nas nie ma

> Jeśli taka sama jak u nas to zbyt fajna nie jest

Asortyment dolkadnie ten sam ale wszystko porozkladane na poziomach ze wiecej wchodzi ok.gif

Wladnie torba mi sie nie podobala, mam prawie nowa (uzywana tylko raz) i znacznie wekszych rozmiarow. Ta kurtka ciekawie wygladala (u mnie cenia to na 60 Funtow) ale raczej szukam jakiejs skorzanej na nowy sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Asortyment dolkadnie ten sam ale wszystko porozkladane na poziomach ze wiecej wchodzi

> Wladnie torba mi sie nie podobala, mam prawie nowa (uzywana tylko raz) i znacznie wekszych

> rozmiarow. Ta kurtka ciekawie wygladala (u mnie cenia to na 60 Funtow) ale raczej szukam

> jakiejs skorzanej na nowy sezon

Na niemieckiej stronie lidla jest niesamowicie duży asortyment sprzętu motocyklowego, byłem bardzo zaskoczony icon_eek.gif niektóre stroje wyglądają bardzo profesjonalnie, ale ceny już nie marketowe biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na niemieckiej stronie lidla jest niesamowicie duży asortyment sprzętu motocyklowego, byłem bardzo

> zaskoczony niektóre stroje wyglądają bardzo profesjonalnie, ale ceny już nie marketowe

No ta kurtka nie jest zla. Jakbym czegos innego nie szukal to mysle ze bym sie skusil 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.