Skocz do zawartości

Oryginalne radio Blaupunkt.


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę przerzucić ze swojego auto do Ojcowego oryginalne radio Blaupunkta (kaseciak).

Pierwsze wrzucenie do auta docelowego i "check" na wyświetlaczu.

Myślałem, że pozwoli mi wpisać kod (który posiadam)... ale nie pozwoliło.

Czy radio jest sparowane z body tak jak np. ECU?

Jeżeli taki swap jest możliwy to jak je mam uruchomić (kody mam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze radio z Punto przed FL i po FL nie jest zamienne. Po drugie w aucie, w którym nie było oryginalnie radia, szczególnie w uboższych wersjach nie ma podpiętej linii CAN do instalacji radia a bez tego radio bez przeróbek nie zadziała. Masz 2 możliwości, ściągnąć zabezpieczenie CAN CHECK w zakładzie elektronicznym lu samemu podciągnąć linię CAN (2 przewody) z licznika. Niestety nie podam szczegółów ale w archiwum powinieneś znaleźć, bo temat był już omawiany dosyć dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze radio z Punto przed FL i po FL nie jest zamienne. Po drugie w aucie, w którym nie było

> oryginalnie radia, szczególnie w uboższych wersjach nie ma podpiętej linii CAN do instalacji

> radia a bez tego radio bez przeróbek nie zadziała. Masz 2 możliwości, ściągnąć zabezpieczenie

> CAN CHECK w zakładzie elektronicznym lu samemu podciągnąć linię CAN (2 przewody) z licznika.

> Niestety nie podam szczegółów ale w archiwum powinieneś znaleźć, bo temat był już omawiany

> dosyć dokładnie.

Dzięki za naprowadzenie.

Oba auta to prelifty.

Prawdopodobnie nie ma podciągnietych przewodów od CAN'a.

W aucie z ktorego biorę radio oprócz kostki iso podpięta jest mała kostka z dwoma przewodami.

W aucie docelowym nie ma tych przewodów.

Nic, musze przeprosić się z wyszukajką, może uda mi się coś znaleźć.

EDIT:

Poszukiwania nieudane, wyszukiwajka nie lubi mnie.

Jeżeli ktoś z Was kojarzy temat podłączenia linii CAN do radia i jest w stanie odkopać odpowiedni topic to będę wdzięczny.

Pytanie czy samo podciągnięcie połączenia wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie czy samo podciągnięcie połączenia wystarczy?

Da rade jeśli masz prawidłowe kody ok.gif

W zegarach jest CAN A i CAN B i w te konektory się wpinasz. Koło 20 będe miał dostęp do swojego komputera to zapodam grafikę z pinami w zegarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.