Skocz do zawartości

Mój nowy nabytek.


mDziubek

Rekomendowane odpowiedzi

> Piękna

> Prawda to, że wolne obroty oscylują koło 3000 obr/min?

> Wystarczy Ci miesiąc na zrobienie mini testu?

Jeszcze nie jest na chodzie, w maju jadę na enduro do PL zlosnik.gif

jak się uda z czasem to może wcześniej do lasu skocze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Smigalem 550 - tka

> ale na 450 - ce też na sobie kark skrecic, uwazaj wiec !

a co według ciebie znaczy śmiganie...? jeżdżę już długo crossówkami... jeździłem też kilkoma motocyklami enduro...

jeżeli mówisz ze jeżdżąc 450 "też" można skręcić kark to musisz być spoko jeźdźcem...

moim zdaniem 450 to już sprzęt dla wysokiej klasy jeźdźca... wyciąga ręce do kolan i potrafi sponiewierać...

autorowi wątku gratuluje gustu i odwagi... naprawdę bardzo ładny motocykl... czekam niecierpliwie na sprawozdanie z jazd...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co według ciebie znaczy śmiganie...? jeżdżę już długo crossówkami... jeździłem też kilkoma

> motocyklami enduro...

> jeżeli mówisz ze jeżdżąc 450 "też" można skręcić kark to musisz być spoko jeźdźcem...

Bynajmniej nie uwazam sie za dobrego, ale jakos daje rade ze wzgledu na wiek uwazam nieco bardziej, a w motocyklach o wiekszej pojemnosci ( w terenie ) bardziej cenie sobie moment obrotowy niz sama gola moc przy duzych obrotach.

wink.gif

> moim zdaniem 450 to już sprzęt dla wysokiej klasy jeźdźca... wyciąga ręce do kolan i potrafi

> sponiewierać...

> autorowi wątku gratuluje gustu i odwagi... naprawdę bardzo ładny motocykl... czekam niecierpliwie

> na sprawozdanie z jazd...

> pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.