Skocz do zawartości

Listwa-uszczleka wokol szyby czolowej


MaRo2k

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie, jak to cudo zdjac ? czy jest to raczej jednorazowe ?

> Musze zrobic kilka zaprawek wokol szyby czolowej

W poprzednim wozie ściągnąłem taką uszczelkę, po konserwacji zakładam, a tu się okazuje, że nie przylega wszędzie tak jak wcześniej. Okazało się, że stara, prawie 10 letnia uszczelka była dość twarda i odkształciła się przy ściąganiu. Po zakupie nowej wszystko było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a powiedz mi to jest na jakis zatrzaskach czy jak ? a ile dales za taka uszczeleczke ?

ojej, było to z 4 lata temu... w tico uszczelka składa się z 3 kawałków (góra/lewy/prawy), za komplet płaciłem coś 50 zł.. uszczelka miała taki mały zatrzask (ale w tico tak ruda zaszalała że nie miał czego się trzymać) i dodatkowo montowałem ją na takim autokicie (w garażu skądś miałem). Nie wiem jak w bbmach jest, ale musisz najlepiej kupić uszczelkę (lub tylko iść do jakiegoś sklepu i niech Ci koleś pokaże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, jak to cudo zdjac ? czy jest to raczej jednorazowe ?

Pytasz o uszczelkę w BBM-ie czy Uno ? grinser006.gif

Kilka lat temu musiałem w Brava wymienić szybę po spotkaniu z kamieniem spod ciężarówki i stara uszczelka została - przylega prawidłowo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, jak to cudo zdjac ? czy jest to raczej jednorazowe ?

> Musze zrobic kilka zaprawek wokol szyby czolowej

Jeżeli dobrze myślę to chodzi ci o to:

284880195-Przechwytywanie.JPG

Przed wymianą szyby próbowałem to zdemontować i nie szło bo okazało się że to w środku metalowe jest. Przy wymianie szyby majstrzy wycieli ją bez demontowania tej uszczelki. Potem założyli ją na nową szybe i wkleili.

post-143430-14352512306862_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.