Skocz do zawartości

Kymco Super 9 LC Opinie


Buli22

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega chce sprzedać bo kupił motor a ja w sumie jestem zainteresowany jego skuterkiem.Sprzeęt w stanie idealnym,serwisowany regularnie,zero problemów od początku eksploatacji.Rok 2007 i chce za niego ode mnie 2500zł.Uważam że cena dobra,ma jakieś tam bajery typu głośniczek i grzane manetki.Jakie ogólne zdanie na temat tego skuterka panuja wśród Was.Skuterek ma służyć na codzienne dojazdy do pracy-ok 60km w obie strony.Aha,wymienił ostatnio tłumik na jakiś TECNIGAS czy jakoś tak,moc ok 6,5 konia i v max ok 85km/h

Warto sie w to pchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiad takiego ma, dał sie karnąć i generalnie nie mam pojecia o jezdzie skuterami, ale w tym zawieszenie wydawało sie bardzo miekkie jakby bez amortyzacji - ale moze te typy tak mają. Co do osiagów to nawet jechał grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na forum Mieloch'a. Tam możesz poczytać więcej o tym modelu. Jaki jest przebieg skuterka ? Osobiście mam mieszane uczucia co do tuningu skuterów. Niby dają te "nowe części" kopa, ale stają się przy tym bardziej awaryjne. Ten model to 2-suw, bo wymiana tłumika przy 4-suwie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Tłumik zapewne TECNIGAS Next R (~500 zł).

Ja bym go wziął cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wejdź na forum Mieloch'a. Tam możesz poczytać więcej o tym modelu. Jaki jest przebieg skuterka ?

> Osobiście mam mieszane uczucia co do tuningu skuterów. Niby dają te "nowe części" kopa, ale

> stają się przy tym bardziej awaryjne. Ten model to 2-suw, bo wymiana tłumika przy 4-suwie to

> wyrzucenie pieniędzy w błoto. Tłumik zapewne TECNIGAS Next R (~500 zł).

> Ja bym go wziął

2 suw,przebieg 14tys,wszystko udokumentowane,zero katowania,jechalem,przy 60km/h puscilem kierownice i nie sciaga go,opony bdb,garazowany,zadnych obtarc,zadnego malowanego elementu,naprawde lalka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aha,wymienił ostatnio tłumik na jakiś

> TECNIGAS czy jakoś tak,moc ok 6,5 konia i v max ok 85km/h

> Warto sie w to pchać?

Warto wspomnieć iz taki skuter przy częstym wykorzystaniu tej maksymalnej prędkości zużywa od ok 3,5 - 4l/100km wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bedzie najlepiej ale jezdziłem tym i myśle , że 30km nie bedzie tragedi. Spokojnie bedzie miał prędkość podrózną te 75km/h. Jedynie do komfortu zawiasu mozna sie przyczepic. Bo w Kymco dają twardy no i 12 calowe kółka tez nie pomagają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak bedzie najlepiej ale jezdziłem tym i myśle , że 30km nie bedzie tragedi. Spokojnie bedzie miał

> prędkość podrózną te 75km/h. Jedynie do komfortu zawiasu mozna sie przyczepic. Bo w Kymco dają

> twardy no i 12 calowe kółka tez nie pomagają

No właśnie kompilacja tych 75km/h, 12 calowych kół, twardego zawieszenia i w szczególności polskich dróg może dać nieciekawy efekt na tych 30 kilometrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie kompilacja tych 75km/h, 12 calowych kół, twardego zawieszenia i w szczególności polskich

> dróg może dać nieciekawy efekt na tych 30 kilometrach.

Nudził sie nie bedzie tylko slalomem mykał. Wkońcu to jednoslad to łatwiej omijać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna smigam tez na Kymco... co prawda model Bet&Win ale ten sam silniczek jak w S9 ... Przygotuj sie na spalanie ok 4 a nawet ponad 4 l jezeli manetke bedziesz trzymal caly czas odkrecona na maxa.... Kola 12 cali daja rade na naszych drogach , plastiki i wykonanie na przyzwoitym poziomie

Tecnigas nieco glosny i troszke "uperdliwy" przy wyzszych predkosciach obrotowych i dluzszej podrozy ale cos za cos.... ten przyrost mocy musi z czegos wynikac wink.gif

Ogolnie polecam i za ta cene bralbym w ciemno....

Pozdrawiam Artix

> Kolega chce sprzedać bo kupił motor a ja w sumie jestem zainteresowany jego skuterkiem.Sprzeęt w

> stanie idealnym,serwisowany regularnie,zero problemów od początku eksploatacji.Rok 2007 i chce

> za niego ode mnie 2500zł.Uważam że cena dobra,ma jakieś tam bajery typu głośniczek i grzane

> manetki.Jakie ogólne zdanie na temat tego skuterka panuja wśród Was.Skuterek ma służyć na

> codzienne dojazdy do pracy-ok 60km w obie strony.Aha,wymienił ostatnio tłumik na jakiś

> TECNIGAS czy jakoś tak,moc ok 6,5 konia i v max ok 85km/h

> Warto sie w to pchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od niedawna smigam tez na Kymco... co prawda model Bet&Win ale ten sam silniczek jak w S9 ...

> Przygotuj sie na spalanie ok 4 a nawet ponad 4 l jezeli manetke bedziesz trzymal caly czas

> odkrecona na maxa.... Kola 12 cali daja rade na naszych drogach , plastiki i wykonanie na

> przyzwoitym poziomie

Ja też mam Bet&Win 50. smile.gif

Super 9 i Bet&Win to ta sama konstrukcja. Tylko plastiki inne. ok.gif

Ja jeżdżę swoim często w dwie osoby. Celowo kupiłem tak duży skuter, aby wygodnie można było jeździć we dwójkę.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja też mam Bet&Win 50.

> Super 9 i Bet&Win to ta sama konstrukcja. Tylko plastiki inne.

> Ja jeżdżę swoim często w dwie osoby. Celowo kupiłem tak duży skuter, aby wygodnie można było

> jeździć we dwójkę.

> mar00ha

Masz cos "dlubniete" ???? Ja zmienilem tlumik na Tecnigas`a ale to dlatego ze fabryczny przestal byc drozny a ten trafil sie w dobrych pieniadzach , rolki wariatora zmienilem na 6,5gr i sprezynki sprzegla na ciut twardsze /startuje teraz z 6tys obr/ ... caly ten zabieg wiele nie dal alewiadomo ze tu szuka sie KAZDEGO nawet minimalnego przyrostu mocy wink.gif

W 2 osoby idzie 75 , jak jade sam to w porywach ciut ponad 80....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz cos "dlubniete" ???? Ja zmienilem tlumik na Tecnigas`a ale to dlatego ze fabryczny przestal

> byc drozny a ten trafil sie w dobrych pieniadzach , rolki wariatora zmienilem na 6,5gr i

> sprezynki sprzegla na ciut twardsze /startuje teraz z 6tys obr/ ... caly ten zabieg wiele nie

> dal alewiadomo ze tu szuka sie KAZDEGO nawet minimalnego przyrostu mocy

> W 2 osoby idzie 75 , jak jade sam to w porywach ciut ponad 80....

Oprócz odblokowania nic nie dłubane.

W dwie osoby na prostej dochodzi do 70 kmph. Z górki, gdy jadę sam, zamykam szafę. zlosnik.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.