Skocz do zawartości

Chlapacze - komplet - warto założyć ?


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że za tydzień ( mam nadzieje) stanę się posiadaczem Cruzera, pomyślałem czy nie wyrwać jeszcze od Dealera w ramach zakupu kompletu chlapaczy. Tu znalazłem komplet.

W Nubirce mam i chwale, bo mniej piachu i kamieni obija się o progi i zderzak tylny.

Warto to założyć hmm.gif czy wioska będzie i dać se siana spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że za tydzień ( mam nadzieje) stanę się posiadaczem Cruzera, pomyślałem czy nie wyrwać

> jeszcze od Dealera w ramach zakupu kompletu chlapaczy. Tu znalazłem komplet.

> W Nubirce mam i chwale, bo mniej piachu i kamieni obija się o progi i zderzak tylny.

> Warto to założyć czy wioska będzie i dać se siana

Ja po latach spedzonych w serwisie, zawsze zakladam chlapacze do swoich samochodów.

Potwierdzenie dlaczego jest w jednym z TVN Turbo i Pan z Insignia.

Naszed drogi niszcza progi w samochodach - piaskuja lakier!, a importetrzy nie chca za to placić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja po latach spedzonych w serwisie, zawsze zakladam chlapacze do swoich samochodów.

> Potwierdzenie dlaczego jest w jednym z TVN Turbo i Pan z Insignia.

> Naszed drogi niszcza progi w samochodach - piaskuja lakier!, a importetrzy nie chca za to placić

No właśnie po tym programie mnie naszło. Co prawda zrobili mu to gwarancyjnie, ale gdyby nie TVN Turbo to kto wie. Dlatego ponegocjuję trochę jeszcze przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie po tym programie mnie naszło. Co prawda zrobili mu to gwarancyjnie, ale gdyby nie TVN

> Turbo to kto wie. Dlatego ponegocjuję trochę jeszcze przed zakupem.

Problem ten juz byl w 1997 roku w Oplu. W 1994 roku pracowalem w pewnej firmie gdzie jezdzilo 2 letnie BMW i tez mialo takie problemy.

Chlapacze kosztuja około 150 zl do Cruze'a i leza ladnie, wiec warto je zalozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem ten juz byl w 1997 roku w Oplu. W 1994 roku pracowalem w pewnej firmie gdzie jezdzilo 2

> letnie BMW i tez mialo takie problemy.

> Chlapacze kosztuja około 150 zl do Cruze'a i leza ladnie, wiec warto je zalozyc.

Ta kwota to rozumiem komplet 4 szt.

Jeśli Dealer jednak nie zgodzi się na darmowe chlapki, to po zakupie sam to mogę zamontować, czy lepiej zlecić ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta kwota to rozumiem komplet 4 szt.

> Jeśli Dealer jednak nie zgodzi się na darmowe chlapki, to po zakupie sam to mogę zamontować, czy

> lepiej zlecić ASO?

Mnie sie nie chcialo bo byl luty jak odbieralem,wiec utargowalem cene montazu po 25 zl za pare, ale wiem ze montaz jest prosciutki i ASO jak bedziesz mial oryginalne nic nie powie, bo nic nie wiercisz. Wszystko jest na oryginalnych otworach

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie sie nie chcialo bo byl luty jak odbieralem,wiec utargowalem cene montazu po 25 zl za pare, ale

> wiem ze montaz jest prosciutki i ASO jak bedziesz mial oryginalne nic nie powie, bo nic nie

> wiercisz. Wszystko jest na oryginalnych otworach

> link

Ich deko pogięło z tą ceną za te cztery plastiki z tworzywa facepalm%5B1%5D.gif

Dywaniki gumowe wyrwałem, to jeszcze to wyrwę, albo tuk.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki. Czy do Cruze'a są dostępne jakieś soczewkowe lampy przednie? Pytam bo w Nubirze miałem żyrandole na H4 i jak zapodałem soczewki na 2x H1 to wypas że hoho.

Tak między nami mówiąc zapodałem tam ksenony ( wiem że nielegal) i to dopiero wygląda i świeci. Co do Cruze'a to wystarczyły by mi tylko soczewy i zwykłe H1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Polsce nie znalazłem ale na ebay , co do chlapaczy to tez tak myslalem, ale innych nie znalazłem

> a te pasuja idelanie.

Ladne ok.gif I wygladaja jak seryjne policja sie nie bedzie czepiala. Duzy plus za swiatla dzienne. Po sprzedaniu orginalnych lamp na allegro cena do przezycia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Polsce nie znalazłem ale na ebay , co do chlapaczy to tez tak myslalem, ale innych nie znalazłem

> a te pasuja idelanie.

O to mi chodziło. Ale czy będą pasowały PnP jak te w Nubirce, czy rzeźba hmm.gif

Wiesz chodzi mi o kostki zasilania. W Nubie odkręciłem lampę, wkręciłem nową, wpiołem kostki ( 2 szt.) i wio grinser006.gif

A tu nie wiem. A poza tym, te dzienne. Jak to będzie sterowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O to mi chodziło. Ale czy będą pasowały PnP jak te w Nubirce, czy rzeźba

> Wiesz chodzi mi o kostki zasilania. W Nubie odkręciłem lampę, wkręciłem nową, wpiołem kostki ( 2

> szt.) i wio

> A tu nie wiem. A poza tym, te dzienne. Jak to będzie sterowane?

Na pewno jakas mala przerobka bedzie konieczna, poza tym w Cruze jest juz sterowanie instalacja przez CAN nie tak jak w poprzednich modelach na zwyklej instalacji +/-

Pisz do goscia. Ten zawsze odpisuje. Pisalem sam do niego w innych aukcjch.

Na ebay mozna znalezc jeszcze inne lampy. Czas czekania to to od 21 do 28 dni. Clo zalezy od urzedu celnego na Poczcie.

Mnie jak na razie nie skasowali za nic, a kupilem juz kilka drobnych dodatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Mnie sie nie chcialo bo byl luty jak odbieralem,wiec utargowalem cene montazu po 25 zl za pare, ale

> wiem ze montaz jest prosciutki,... bo nic nie

> wiercisz. Wszystko jest na oryginalnych otworach.

Niestety nie jest tak dobrze nono.gif

trzeba jednak wiercić icon_rolleyes.gif

post-151333-14352513032214_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w czym trzeba wiercić? Bo jak na pewno to musze sprawdzic czy zabezpieczyli.

> W wszystkich oryginalnych chlapaczach nigdy nie bylo potrzeby wiercenia w blasze. A mialem ich

> troche

Spójrz na instrukcję montażu, która dołączam w załącznikach. To są właśnie te oryginalne chlapacze od GM dla Cruza. Tam jest wyraźnie zaznaczone, że wiertarka jest niestety konieczna i pokazane są miejsca gdzie należny przewiercić.

post-151333-14352513035651_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

> Może zamów w ASO. Komplet do Lacetti kosztował poniżej 100zł.

Heh w ASO sami nie wiedzą co mają zamówić, bo na stronie polskiej Chevroleta w ogóle nie ma chlapaczy do Hatchbacka (tylko do sedana) w ofercie smile.gif

Mogą zamówić w ciemno jedynie te do sedana bo ich numery znają facepalm%5B1%5D.gif

Komplet oryginalnych do sedana kosztuje koło 160-170.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> albo wie na 100% czy się różnią od tych dla wersji Sedan?

Samodzielnie znalazłem odpowiedź na moje pytanie.

Odpiszę bo może ktoś będzie miał tą samą wątpliwość:

Komplet oryginalnych chlapaczy od sedana jest uniwersalny i pasuje również do Hatchbacka cfaniak.gif

e32660532bef.jpg

6bac9296b065.jpg

4e1f4380f5b7.jpg

b05483d2a32a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.