Skocz do zawartości

Astra G, ile warta?


nieboraku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo mam czas na szukanie po allegro i innych motogratkach, stad pytanko tutaj.

Astra G jak z podpisu: Opel Astra G, rok prod. 2005, 1sza rejestracja 31/01/2005, 1.7 CDTi, kombi, czarna perla, 2gi wlasciciel, ~77k km. Auto zadbane, drugi wlasciciel. Auto polskie. Ojciec kupil zdaje sie 2 lata z windykacji z przebiegiem ~68k km. Przebieg niby potwierdzilo ASO, bo auto bylo dosc szczegolowo przejzane w ASO w przed kupnem. Auto tez nie bite, co potwierdzilo ASO, a auto bylo sprawdzane czujnikiem.

Zaraz po zakupie wyjsrala sie klima, z tego co pamietam sprezarka, ale wszystko bylo zrobione - sa faktury na ~2k pln. W zeszlym roku zrobilem rozrzad, bez pompy wody, plus wymienilem olej, na co jest tez faktura. Auto od zrobienia rozrzadu zrobilo moze 2kkm, niestety pozniej kierowcy ata nie bylo dane nim juz jezdzic. Tak wiec auto stoi, ale jest przepalane co tydzien i jezdzone przez znajomego.

W wyposazeniu - elektryczne szyby przod, lusterka, klimatyzacja reczna, halogeny z przodu, regulowana wysokosc fotela kierowcy, radio CD CDR500, felgi stalowe.

Samochod w sumie w dobrym stanie, powiedzmy na 5-. "-" za czarny lakier, ktory wymaga dopieszczenia, bo ma lekki mat, plus kilka odpryskow lakieru (drobnych).

No i teraz - ile auto jest wg warte - chce, by ktos przyjechal i kupil od razu, ale nie chce sprzedac za jakas smieszna kase - sugestie?

Dzieki za uwage.

Aha, auto sprzedaje ze wzgledu na chorobe Ojca. Ojciec szukal chyba z poltora roku dla siebie. Ta Astrka to bylo Jego cudenko na ktore huhal i dmuchal i jezdzil tylko na ON z Orlenu. Niestety jeszcze gdy wymienialem rozrzad Ojciec jakos chodzil. Dwa miesiace pozniej usiadl na wozek i juz nigdy nie wsiadl do auta crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15000-18000 tyś. PLN

Wystawisz górną cenę, auto bedzie stało i nikt nie bedzie zainteresowany, nie pomoże nawet najlepszy opis i ładne zdjęcia.

Podasz cenę powiedzmy 16500, z 500 opuścisz i jak piszesz jest naprawdę zadbane to pójdzie do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 15000-18000 tyś. PLN

> Wystawisz górną cenę, auto bedzie stało i nikt nie bedzie zainteresowany, nie pomoże nawet

> najlepszy opis i ładne zdjęcia.

> Podasz cenę powiedzmy 16500, z 500 opuścisz i jak piszesz jest naprawdę zadbane to pójdzie do

> ludzi.

Hmm, patrzylem wczoraj na motogratke, i auta z 2004 roku z przebiegiem do 125kkm po 20k pln staly icon_rolleyes.gif

EDIT: na motoallegro 2004 po okolo 18k, 2005 i ktos za 24k wystawil z nalotem 160kkm niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, patrzylem wczoraj na motogratke, i auta z 2004 roku z przebiegiem do 125kkm po 20k pln staly

> EDIT: na motoallegro 2004 po okolo 18k, 2005 i ktos za 24k wystawil z nalotem 160kkm

skoro za tyle widziałeś, znaczy za tyle są, więc patrz ps.

ps. wydaj mi się, że od reklamy to jest dział Sprzedam/ Kupię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro za tyle widziałeś, znaczy za tyle są, więc patrz ps.

> ps. wydaj mi się, że od reklamy to jest dział Sprzedam/ Kupię....

Zeby reklamowac, jak to nazywasz, trzeba znac cene, a ja jej na ta chwile nie potrafie ustalic i dlatego pytam na wlasciwym, wydaje mi sie, kaciku hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiace temu brat kupil wlasnie astre z 2005 r. 1.7 CDTI hatchback po firmowe. Auto sprawdzone w ASO - bezwypadek, stan odziwo jak na firmowke bdb. Cena 17900 stargowane na 16900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wznawiałem pakiet OC/AC na mojego Twinporta 1,4 z 2006r,i ubezpieczyciel wycenił go na 19000 zł.Myślę że za rok starszego 1,7CDTI można wołać mniej więcej tyle samo,a ile dostaniecie... niewiem.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio wznawiałem pakiet OC/AC na mojego Twinporta 1,4 z 2006r,i ubezpieczyciel wycenił go na

> 19000 zł.Myślę że za rok starszego 1,7CDTI można wołać mniej więcej tyle samo,a ile

> dostaniecie... .

Tak myslalem wlasnie o cos takiej cenie. Dodam, ze oprocz robionego rozrzadu (pasek, napinasz, rolka), sa w zasadzie nowe, bo majace cos kolo 5kkm opony letnie, plus zimowki - ale juz nie takiej mlodosci wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.