Skocz do zawartości

Oryginalne zasłonki do Bravo


Rekomendowane odpowiedzi

> Ktoś widział w realu? Jak wypada cena, jakość itd.?

> Strona nr 26, zdjęcie nr 8

oryginalne mam ja, na forumbravo (czy jakos tak) ktos robi podroby.

Powiem o oryginalach (bo podrob na oczy nie widzialem) - daja rade, boczne jezdza zalozone od wiosny do poznej jesieni, tylna tylko w dlugie wakacyjne trasy.

Tylu nie zakladam na codzien, bo zona (ktora jezdzi) marudzi ze ciemno do tylu i zle widac, a poniewaz parkujemy tylem do ciemnego garazu to wole zeby niczego nie obdrapala wink.gif a jak obdrapie to zeby nie miala jak zwalic na mnie :D . Poza tym tylna oslona ma troche lipne mocowanie i po przelocie po wroclawskich dziurach strasznie opada.

Generalnie drogo, ale polecam. Jak znajdziesz dobrze wykonane zamienniki to tym bardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś widział w realu?

Tak, na swoim autku zlosnik.gif

> Jak wypada cena, jakość itd.?

Cena za wysoka, ale jakość bez zarzutu zlosnik.gif

Tylna założona całorocznie, boczne przez okres zimowy jeżdżą na tylnej półce, latem założone na szyby wink.gif

Dzieciaki narzekają, że przez zasłonki mało widać, ale słoneczko też im nie pasuje hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Dlatego ja ją przykręciłem na wkręty i nie zdejmuję.

Ja wymieniłem szyby z tyłu na fabrycznie przyciemnione z rozbitka. Tylną z obawy o porysowanie podczas wycinania przyciemniłem. Koszt szyb fabrycznych to ok. 250 zł, przyciemnienie 120 zł. I mam spokój, że nikomu nic na głowę nie spadnie i dziur nie robię pod wkręty smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.