Skocz do zawartości

No to mogę składać + pytanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już nowe:

- blok silnika

- wał korbowy

- wałek rozrządu

- panewki

- cylindry z pierścieniami

Rozumiem że dół mogę już składać. Pytanie, jak ocenić zużycie szklanek? Średnio mi się uśmiecha płacić ponad 200 zł za nowe szklanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bedziesz poprawial fabyke czy zwyczajnie skladasz wszystko do kupy

Składam do kupy, może przy okazji poprawię fabrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam już nowe:

> - blok silnika

> - wał korbowy

> - wałek rozrządu

> - panewki

> - cylindry z pierścieniami

> Rozumiem że dół mogę już składać. Pytanie, jak ocenić zużycie szklanek? Średnio mi się uśmiecha

> płacić ponad 200 zł za nowe szklanki.

Poszukać jakie mają mieć wymiary i zmierzyć ? Krzywizny można sprawdzić czujnikiem zegarowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem że dół mogę już składać. Pytanie, jak ocenić zużycie szklanek? Średnio mi się uśmiecha

> płacić ponad 200 zł za nowe szklanki.

Weź nowe nie popełniaj mojego błędu wink.gif Złożyłem malca na stare szklanki i stukał niemiłosiernie

Nowy wałek = nowe szklanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak masz nowy wałek rozrządu to głupotą było by nie założenie nowych szklanek.. (niestety nie mogę

> Ci pomóc w ich zdobyciu :/ )

Są na allegro, zadałem pytanie sprzedającemu, a dalej się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są na allegro, zadałem pytanie sprzedającemu, a dalej się zobaczy.

no to spoko. Szczerze to myślałem że jeszcze gdzieś leżą w czeluściach półek , ale niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to spoko. Szczerze to myślałem że jeszcze gdzieś leżą w czeluściach półek , ale niestety :/

Zamówiłem komplet uszczelek, za szklanki zapłacę w poniedziałek.

Nie mogę się doczekać przesyłki jak dziecko gwiazdki. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamówiłem komplet uszczelek, za szklanki zapłacę w poniedziałek.

> Nie mogę się doczekać przesyłki jak dziecko gwiazdki.

Nie napalaj się tak mocno zlosnik.gif, bo to zawsze była loteria - nigdy nie wiesz na co trafisz, a efekty mogą być skrajnie różne grinser006.gif. Silnik Poloneza złożony z przypadkowych nowych elementów przeważnie odpowiadał fabrycznemu po przebiegu 100 tys. km. Ale głowa do góry ok.gifgrinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie napalaj się tak mocno , bo to zawsze była loteria - nigdy nie wiesz na co trafisz, a efekty

> mogą być skrajnie różne . Silnik Poloneza złożony z przypadkowych nowych elementów przeważnie

> odpowiadał fabrycznemu po przebiegu 100 tys. km. Ale głowa do góry .

icon_eek.gif ciekawa teoria.. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie napalaj się tak mocno , bo to zawsze była loteria - nigdy nie wiesz na co trafisz, a efekty

> mogą być skrajnie różne . Silnik Poloneza złożony z przypadkowych nowych elementów przeważnie

> odpowiadał fabrycznemu po przebiegu 100 tys. km. Ale głowa do góry .

No to mnie pocieszyłeś. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też tak myślę, w ogóle kolega amazaque jakoś strasznie krytykuje moje poldkowe poczynania.

Nie krytykuję, a wręcz podziwiam grinser006.gif. Zmontowałem w życiu kilka Polonezów od "zera", przy wielu asystowałem a wszystkie je znam od podszewki i wiem, co to były za samochody zlosnik.gif. Ale walcz! Każdy Poldek ocalony od zapomnienia jest bezcenny, a najważniejsze żeby blacha była dobra ok.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.