Skocz do zawartości

dusi się tylko z rana


Marcars

Rekomendowane odpowiedzi

Witam autko dusi się na zimnym silniku przy rozgrzewaniu. Z rana odpalam auto i po przejechaniu paru metrów przy dodawaniu gazu zaczyna się dusić i po chwili przechodzi. Jak już się rozgrzeje to jest wszystko dobrze. Co to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam autko dusi się na zimnym silniku przy rozgrzewaniu. Z rana odpalam auto i po przejechaniu

> paru metrów przy dodawaniu gazu zaczyna się dusić i po chwili przechodzi. Jak już się

> rozgrzeje to jest wszystko dobrze. Co to może być??

a co to za model auta, silnik itd,itd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nikt nie ma żadnych pomysłów?? Problem jest tylko po długim postoju albo po całej nocy. Później znika jest tylko jednorazowy.

Problem polega na tym że rano się ato dusi po przejechaniu parunastu metrów. Muszę delikatnie wciskać gaz żeby się nie zadusił i niezgasł. Potem wszystko jest ok. Jeździ jakby nigdy nic.

Co obstwiacie co to może być??

świece były wymieniane oraz sonda lambda przez poprzedniego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mam gazu w swojej bawarce tylko benzyna

generalnie lambda albo przepływka... na pocieszenie Ci dodam że mam podobnie w swoim M30 z tym że ja mam tak że jak zapalę (tylko z rana) to przez pierwsze 15 sekund tak jakby nierówno pracował (na obrotomierzu tego nie widać tylko czuć) a potem przez pierwsze 50-100m jazdy tak jakby go przylewało - reaguje na gaz z opóźnieniem, przymula lekko.... potem przechodzi i jest ok... lambde zmieniłem i nic to nie dało, teraz do mnie leci nowa przepływka i zobaczymy wink.gif nie jest to jakieś super uciązliwe ale mnie drazni biglaugh.gif ponoć takie objawy może dawac też słaba pompa paliwa albo uszkodzony regulator ciśnienia paliwa na listwie wtryskowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

> U mnie pojawil sie podobny objaw ostatnio. Zatankowalem do pelna na marketowej stacji, po powrocie

> na verve 98 objawy ustapily.

i jak przepływka załatwiła sprawę? u mnie ten problem występuje nadal. Wymieniłem już świece na nowe i silniczek krokowy. Jednak dalej to samo. Być może spowodowane jest to starym filtrem paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Problem rozwiązany. Winna okazała się odma. Po jej wymianie auto jeździ jak nowe. Temat już dobre parę lat temu rozwiązany, ale dopiero teraz wróciłem do tego forum.

Napisano 07 czerwiec 2011 - 16:42      8]

Brawa za wytrwałość. Dziękujemy za informację :piwko:  :oki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.