Skocz do zawartości

Wgniecenie w drzwiach tylnych


marcin44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy przerabialiście temat usuwania wgniecenia powstałego po stłuczce w tylnich drzwiach? Zastanawiam się jak sie do tego zabrać. Na poczatku trzeba na pewno zdemontować tapicerkę. Prosilbym was o podanie w których miejscach zamontowane są zatrzaski. Ponadto może macie jakieś swoje narzedzia lub sposoby na "wyklepywanie" lub "wypychanie" blachy. Wgniecenie nie jest duże ale widoczne. Chciałbym to zniwelować. Pacjent to Palio 1.4.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś znalazłem:

> http://patrz.pl/filmy/sposob-na-usuwanie-wgniecen-na-karoserii

> zastanawia mnie tylko czy podgrzanie lakieru go nie zniszczy??

Czy walniesz młotkiem czy wypchniesz kolanem, ślad będzie, szpachla też będzie potrzebna i tako samo lakier.

Ten sposób...no zawsze to jakieś doświadczenie, a nuż się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oki to powiedzcie mi tylko jak zdemontować boczek z drzwi? Wyszarpać czy gdzieś są poukrywane

> jakieś śrubki?

Strzelam że wkręt przy klamce, śruby przy rączce, a reszta na kołkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oki to powiedzcie mi tylko jak zdemontować boczek z drzwi? Wyszarpać czy gdzieś są poukrywane

> jakieś śrubki?

Tu masz stary wątek o tym. Ja do wyjęcia tej wygiętej zawleczki która trzyma korbkę, użyłem śrubokrętu, podważając nóżki tego drutu a potem śrubokręt w oczko i do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu masz stary wątek o tym. Ja do wyjęcia tej wygiętej zawleczki która trzyma korbkę, użyłem

> śrubokrętu, podważając nóżki tego drutu a potem śrubokręt w oczko i do góry.

Tam jest tzw pierścień Segera, do tego są specjalne szczypce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam jest tzw pierścień Segera, do tego są specjalne szczypce.

Jak go zwał, tak go zwał smile.gif, dla jednego razu nie będę kupował specjalistycznych narzędzi, skoro mogę sobie poradzić własnym pomysłem.

Ale tam to chyba nie jest pierścień Segera , to jakaś zawleczka z drutu wygięta na kształt litery omega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak go zwał, tak go zwał , dla jednego razu nie będę kupował specjalistycznych narzędzi, skoro

> mogę sobie poradzić własnym pomysłem.

> Ale tam to chyba nie jest pierścień Segera , to jakaś zawleczka z drutu wygięta na kształt litery

> omega.

Dokładnie tak. Nie trzeba w dodatku do zdjęcia tego specjalnych narzędzi ok.gif Wystarczy wkrętak lub zwykłe płaskoszczypy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.