Skocz do zawartości

Nowy Actross


Ketchup87

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś pisałem, że w Niemczech widziałem kilka ciężarówek w centki. Obstawiałem Mercedesa lub Magnum ( ze względu na dość kanciaty kształt). Teraz się wyjaśniło. Koło 250km A2 w Niemczech wisi plakat a TU prezentacja smile.gif

A tak wyglądały testy na drodze c35bf_next-generation-mercedes-benz-actros-10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poprawione

> Swoją drogą - jeżeli przeszło Ci to przez myśl to uprzedzam - nie oglądaj

z profilu całkiem zgrabny, ale jakbym zobaczył front w lusterku, to bym powiedział że mnie jakies autoboty gonią zlosnik.gif

thenewactrosisreadytoor.jpg

a do fabryki bym się z chęcią wybrał na wycieczkę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z profilu całkiem zgrabny, ale jakbym zobaczył front w lusterku, to bym powiedział że mnie jakies

> autoboty gonią

> a do fabryki bym się z chęcią wybrał na wycieczkę

Nie mogę teraz tego znaleźć ale chyba od dawna planowali taki zarys bo jak go zobaczyłem to wydał mi się bardzo podobny do czegoś co już widziałem. Fakt, za piękny nie jest, może się opatrzy. Co zauważyłem - uznali wyższość Scanii przy krojeniu deski rozdzielczej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś pisałem, że w Niemczech widziałem kilka ciężarówek w centki. Obstawiałem Mercedesa lub

> Magnum ( ze względu na dość kanciaty kształt). Teraz się wyjaśniło. Koło 250km A2 w Niemczech

> wisi plakat a TU prezentacja

> A tak wyglądały testy na drodze

wygląda jak płyta nagrobkowa biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z profilu całkiem zgrabny, ale jakbym zobaczył front w lusterku, to bym powiedział że mnie jakies

> autoboty gonią

> a do fabryki bym się z chęcią wybrał na wycieczkę

Eee tam - jest zarąbisty. Teraz czekamy na nowe FH zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Man TGX jest zarąbisty

Też mi się bardzo podoba. Fajny pomysł z wtrąceniem elementów z osobówki do ciężarówki. Dobre materiały wykończenia i opcjonalne audio z subwooferem smile.gif Co mi w Manie nie pasuje to zawieszenie kabiny. Mało, że jest miękkie to jeszcze pracuje we wszystkich kierunkach i zupełnie nie czuć auta tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mi się bardzo podoba. Fajny pomysł z wtrąceniem elementów z osobówki do ciężarówki. Dobre

> materiały wykończenia i opcjonalne audio z subwooferem Co mi w Manie nie pasuje to

> zawieszenie kabiny. Mało, że jest miękkie to jeszcze pracuje we wszystkich kierunkach i

> zupełnie nie czuć auta

A magnum? Ja tym okrętem tak nielubiłem śmigać że głowa mała no.gif W GTXie środek mnie powalił na kolana ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A magnum?

Pierwsza ciężarówka na której usiadłem po zdanym prawku w dodatku salonka. Nigdy bym nie zamienił na inną. wink.gif Teraz miałem przyjemność powozić XF105 i zero przestrzeni nawet nie ma jak sie wyprostować. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsza ciężarówka na której usiadłem po zdanym prawku w dodatku salonka. Nigdy bym nie zamienił

> na inną. Teraz miałem przyjemność powozić XF105 i zero przestrzeni nawet nie ma jak sie

> wyprostować.

Teraz to poleciałeś tongue.gif chyba nie ma wygodniejszej kabiny do mieszkania niż XF105 SSC. O naszym kontynencie mówię wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz to poleciałeś chyba nie ma wygodniejszej kabiny do mieszkania niż XF105 SSC. O naszym

> kontynencie mówię

Dokładnie. Daf 95 miał dobrze rozplanowane schowki. Tę samą ilość rzeczy w dafie chowałem po schowkach natomiast w renówkach manach(bez TGXa), volvach musiałem mieć jeszcze na górnym koju no.gif A w 105 to w ogóle zejefajnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o SC tak żeby była jasność zlosnik.gif fakt schowki są duże przedewszystkim pod leżanką. ale żeby było tyle miejsca to musieli ją podnieść co poskutkowało tym że miedzy górną a dolną jest mało miejsca. przy moim wzroście 172 niestety wyprostować się na tunelu nie idzie bo chacze głową o podsufitkę. Naprawdę w stosunku do Volva w zwykłym globie czy Magnum, Daf Sc wypada najgorzej pod względem przestrzeni do życia. Co z tego że na górnej leżance mam jakieś spiwory poduszki i inne toboły jak i tak na niej nikt nie będzie spał zawsze noo chyba że w podwójnej obsadzie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.