Skocz do zawartości

Regenracja wtrysków robił ktoś?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w moim Clio najprawdopodobniej będą wtryski do regeneracji to mam pytanie:

Czy regenerować wszytskie na raz? czy tylko te które okażą się wadliwe?

Oraz czy ktoś korzystał z tej firmy?? Zapraszam tu

Kiedyś wszyscy straszyli że regeneracja to koszt koło 3tys a tu jednak koszta dużo mniejsze niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że w moim Clio najprawdopodobniej będą wtryski do regeneracji to mam pytanie:

> Czy regenerować wszytskie na raz? czy tylko te które okażą się wadliwe?

> Oraz czy ktoś korzystał z tej firmy?? Zapraszam tu

> Kiedyś wszyscy straszyli że regeneracja to koszt koło 3tys a tu jednak koszta dużo mniejsze

W mojej foce sprawdzenie wtrysków wszytskich 400 zł, z regenracją 750 szt. Regenerują tylko te które leją. Jeżeli wyjdzie że wszystkie są do robienia to oczywiście że robić wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że w moim Clio najprawdopodobniej będą wtryski do regeneracji to mam pytanie:

> Czy regenerować wszytskie na raz? czy tylko te które okażą się wadliwe?

> Oraz czy ktoś korzystał z tej firmy?? Zapraszam tu

> Kiedyś wszyscy straszyli że regeneracja to koszt koło 3tys a tu jednak koszta dużo mniejsze

Regenerowałem, w Civicu 1.7 CTDi. Robiłem wszystkie, koszt z wymontowaniem, regeneracją, zamontowaniem ~ 2200 na oryginalnych częściach Boscha, u Boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.