Skocz do zawartości

Fotka potrzebna


mayster_tcz

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna fotka miejsca, gdzie przykręca się linkę licznika (silnik 1.4) - znajoma albo zgubiła jakąś cześć podczas demontażu linki albo coś wpadło do środka i się zmieliło, bo linka nie sięga do wielowypustu w skrzyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebna fotka miejsca, gdzie przykręca się linkę licznika (silnik 1.4) - znajoma albo zgubiła

> jakąś cześć podczas demontażu linki albo coś wpadło do środka i się zmieliło, bo linka nie

> sięga do wielowypustu w skrzyni...

wieloklin (koncówka linki która wchodzi w skrzynie) może być inny, były co najmniej 2 rodzaje i jak u siebie wymieniałem też był z tym problem, najlepiej iść ze starą linką do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie nie, linka jest taka sama, ewidentnie czegoś brakuje

No to najprawdopodobniej rozpadł się mechanizm napędu. Zdarza się że wraz z wyciąganą linką wychodzi część która unieruchamia ją w mechanizmie. Można go wymontować i podmienić na sprawny. To kwestia odkręcenie jednej śrubki/nakrętki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to najprawdopodobniej rozpadł się mechanizm napędu. Zdarza się że wraz z wyciąganą linką

> wychodzi część która unieruchamia ją w mechanizmie. Można go wymontować i podmienić na

> sprawny. To kwestia odkręcenie jednej śrubki/nakrętki.

No właśnie chciałem wyciągnąć całość, odkręciłem takiego imbusa z boku, ale nic nie rusza się... więc chciałem foto, szukałem nawet na Allegro, ale jak na złość każdy ma z przykręconą linką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki !

> Czyli nie mam ślimaka (tego plastykowego), pewnie leży w skrzyni albo się zmielił... Dzięki, bardzo

> mi pomogłeś

Tak jak powiedziałem - to Drupi Ci pomógł, ja tylko wrzuciłem w jego imieniu te foty grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.