Skocz do zawartości

Zaporek za 1500 do negocjacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu ustawiłem powiadomienia na otomoto.

Dziś na mój mail trafiło ogłoszenie:

http://otomoto.pl/show?id=C19801356

Może ktoś będzie zainteresowany. Jakby nie było, zaporki to ciekawe auta pod względem technicznym - czterocylindrowy silnik widlasty umieszczony z tyłu. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może ktoś będzie zainteresowany. Jakby nie było, zaporki to ciekawe auta pod względem technicznym -

> czterocylindrowy silnik widlasty umieszczony z tyłu.

I benzynowe ogrzewanie bodaj w standardzie. A teraz ciężkie pieniądze trzeba za taki luksus dopłacać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po przygodach, jakie miałem w życiu z ZAZem - tej zemsty Breżniewa nie wezmę

Potwierdzam !! smile.gif)Miałem w końcówce lat 80-tych. Kupiony za ciężko zarobiony cash z polecenia teścia wink.gif Jako auto pojemne , niezawodne i "w ogóle" smile.gif) Nie zapomnę jak grzał się do tego stopnia , że 300 km w podróży wakacyjnej( z małym 1,5 rocznym synkiem ) trwało 10 godzin;) O słuchaniu radia w trakcie jazdy raczej nie było mowy a wyprzedzenie "Autosana" wymagało 2 km wolnej przestrzeni smile.gif) Z zalet : w zimie palił od dotyku nawet przy solidnych mrozach a żadna zaspa nie była mu straszna . Jako pług czy ciągnik ( w zimie i na krótkich dystansach) - polecam ! Jako autko do pieszczenia , kochania i własnej satysfakcji z posiadania sowieckiego klasyka- ODRADZAM smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po przygodach, jakie miałem w życiu z ZAZem - tej zemsty Breżniewa nie wezmę nawet, gdyby mi

> (niewiele) płacono.

> PS: Za $1,000,000.00 to bym chętnie przygarnął.

eeeetam w stanach robiłbyś furorę wink.gif

ja bym chętnie przygarnął ale USZATKA zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.