Skocz do zawartości

Bat Anteny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ponownie mam jakiś problem zlosnik.gif

Mam Panowie pytanie,czy istnieje jakaś inna możliwość wymiany bata anteny wraz z podstawą, po za demontażem oświetlenia wewnętrznego i podsufitki...?

Jak zwykle za wszystkie wskazówki i porady z góry wszystkim dziękuje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> ponownie mam jakiś problem

> Mam Panowie pytanie,czy istnieje jakaś inna możliwość wymiany bata anteny wraz z podstawą, po za

> demontażem oświetlenia wewnętrznego i podsufitki...?

> Jak zwykle za wszystkie wskazówki i porady z góry wszystkim dziękuje

Nową podstawę z uszczelką przyklej na jakimś silikonie (ja przykleiłem płynną uszczelką). Najpierw myślałem że nie trzeba będzie się męczyć, ale po tygodniu miałem akwarium w lampce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nową podstawę z uszczelką przyklej na jakimś silikonie (ja przykleiłem płynną uszczelką). Najpierw

> myślałem że nie trzeba będzie się męczyć, ale po tygodniu miałem akwarium w lampce.

Bo nie trzeba, chyba, ze trafiles na beznadziejna podrobe, z uszczelka z "drewna". Podstawa, to nie za mocno dokrecic, zeby sie nie zdeformowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo nie trzeba, chyba, ze trafiles na beznadziejna podrobe, z uszczelka z "drewna". Podstawa, to nie

> za mocno dokrecic, zeby sie nie zdeformowalo.

U mnie nie przeciekało pod podstawą, problemem było miejsce w którym widelec wchodzi w uszczelkę. Po ostatnich deszczach właśnie tędy dostawała się woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.