Skocz do zawartości

Wymiana chłodnicy.


NovoSeven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Serdecznie.

Nosze się z zamiarem wymiany chłodnicy ponieważ ta na aucie jest wyraźnie mokra w dolnym kąciku od strony zbiorniczka i co jakiś czas ( co dwa tygodnie ) muszę dolewać płynu. Moje pytanie jest następujące czy kupić chłodnice nową firmy ( coś tańszego) czy rozglądać się za czymś używanym I drugie pytanie czy przy wymianie spodziewać się niespodzianek potrzebuje porady ? Dzięki z góry za podpowiedź. idea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Instrukcja jest na opakowaniu.

Ja nie polecam tych specyfików. Użyłem raz tego i już nigdy więcej. Po jakimś czasie zatkał mi sie kanał w głowicy. Stosowanie tych specyfików to jedynie pół-środki. Lepiej teraz zainwestować w padakę i mieć swięty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz właśni spróbować takim uszczelniaczem ok.gif ja w starej cliówce tak przytkałem chłodnicę bo mi kapało z niej i był spokój ok.gif w nowszym aucie chyba bym zainwestował w nową chłodnicę żeby mieć spokojne sumienie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie w sklepie i zapoznaniu się z ceną od 300 do 450 zeta w przyszłym tygodniu zamówię nowa padake i obym już tam nie musiał zaglądać.

Podpowiedzcie jak przerzuca się czujnik ze starej chłodnicy na nowa, jest tam gwint potrzebuje uszczelki ??? Dzięki z góry,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podpowiedzcie jak przerzuca się czujnik ze starej chłodnicy na nowa, jest tam gwint potrzebuje uszczelki ??? Dzięki z góry,

Wymieniałem chłodnicę rok temu i juz dokładnie nie pamiętam ale wzrokowo przypomina mi się że siedzi tam o-ring który dali mi w komplecie z chłodnicą. jest tam zwykły gwint. Problemów z odkręceniem nie było wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.